Галстян Стелла: юна і талановита співачка з Шотівки

0
518
views

Вперше дівчинка вийшла на сцену коли їй було 5 років. Тоді разом з мамою вони співали на 150-річчі села Шотівка. А сам хист до музики ще в дитячому садочку розгледіла викладач музики Литвиненко Ірина Олександрівна та запропонувала віддати дівчинку до підготовчого класу по фортепіано. І з того часу життя Стелли назавжди зв’язано з музикою.

Стелла  є частою учасницею концертів та конкурсів, які проводяться в громаді, а також обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань (віддалено).

З них їй найбільше запам’ятався фестивалі в Скадовську та Одесі:  «Була дуже цікава програма та учасники, які брали в ньому участь. В таких змаганнях ти завжди отримуєш безцінний досвід».

У репертуарі дівчини переважають народні та сучасні українські пісні.  

 Її викладачка вокалу Галина Миколаївна Дереза каже, що Стелла дуже талановита, працелюбна та цілеспрямована.

«У Стелли чудовий, ніжним тембр. З нею легко проводити заняття тому, що вона завжди прислухається до порад вчителя. Люблю її, бажаю подальших успіхів і “знайти” себе в дорослому житті», – говорить Галина Миколаївна.

Стелла Галстян – здібна дівчина. Вона багатогранна. Крім співу та гри на фортепіано, вона вишиває картини бісером та кристалами. 

Зараз яскрава зірочка навчається в 9 класі Іванівського ліцею № 1, закінчила музичну школу в цьому році, є учасницею ансамблю «Юність».

У Стелли багато творчих планів. В майбутньому дівчина планує зв’язати своє життя з музикою. Тож нехай усе вдається.

Катерина Ніколаєнко