Мінрегіон про реформу децентралізації

0
58
views

Під час прес-туру до Києва, організованого Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID (DOBRE), журналісти з різних областей України поспілкувалися з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим та його заступником В’ячеславом Негодою про перебіг реформи децентралізації.

Нагадаю, що реформа децентралізації почалась у 2014 році. Зараз триває її другий етап. З 1 січня 2021 року в Україні усі громади перейшли на прямі міжбюджетні відносини та стали рівними за статусом. 2020 рік став знаковим для формування нового адміністративно-територіального устрою тому, що  до проведення реформи більшість громад були подрібненими. У ході децентралізації в Україні замість 11 509 територіальних громад було створено 1469 територіальних громад, замість 490 районів – 136 нових районів. Після об’єднанню суміжних громад в одну, розширились їхні повноваження та зросли їхні фінансові можливості.

11 лютого 2021 року Євросоюз визначив реформу децентралізації як одну з найуспішніших в Україні.  Посли країн «Великої сімки» у червні поточного року у спільній заяві привітали успіх України в об’єднанні територіальних громад і вказали, що вона на шляху до майбутнього процвітання та стабільності.

«Реалізація реформи децентралізації – це без перебільшення історична подія для України. Нарешті люди стали учасниками процесу прийняття рішень на рівні своєї громади. Такого не було ніколи. Лише один приклад: з 2014 по 2020 рік власні доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази. А це – нові ЦНАПи, розвиткові проєкти, будівництво доріг, шкіл та лікарень», – підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Фактично Мінрегіон кожного дня надає більше повноважень громадам, але збільшується і їхня відповідальність. Відтепер їх розвиток залежить від того, наскільки ефективно вони використовуватимуть свої можливості.

 «Ми прагнемо, щоб кожна громада також шукала ресурси в залежності від того, що в них там є. Наприклад, де є можливість – можуть розвивати туризм, відкривати переробку вирощеної продукції тощо» – сказав В’ячеслав Негода.

Важливим є співробітництво територіальних громад. Наразі укладено та зареєстровано понад 700 міжмуніципальних договорів між громадами. Наприклад, нещодавно 33 громади з 4 областей України підписали договір про таке співробітництво. Це дасть їм можливість залучати кошти державного бюджету, отримати міжнародну технічну допомогу, брати участь у міжнародних проектах. В свою чергу, це забезпечить відновлення інфраструктури та створення нових робочих місць.

У Міністерстві стверджують, що держава націлена на те, щоб громади розвивались.

«Коштів, які ми розподіляємо,  не вистачає для того, щоб забезпечити той розвиток громад, про який ми мріємо. Що стосується збільшення на  4 % ПДФО я є, відверто кажучи, співавтором цієї пропозиції. Також, в громадах залишається акцизний податок та підтримуються окремою субвенцією «слабкі» громади. На 2022 рік значно збільшено кількість проектів, у яких вони можуть брати участь. Тому просимо бути відповідальними у їх написанні», – говорить Міністр.

Також, в Міністерстві працюють над тим, щоб сплата податку на доходи фізичних осіб та податок на прибуток юридичних осіб відбувалося саме за їхнім фактичним місцем знаходження.

«Адреса реєстрації є відповідним фактором, який впливає на надходження до бюджету. Ми працюємо над врегулюванням цього питання. Безумовно тут треба тримати баланс: де знаходиться підприємство, де проживає робітник і де має сплачуватись той чи інший податок, тому що це важливо. І питання реєстрації має бути врегульовано. Подивіться на кількість працюючих людей у Києві, які сплачують відповідно ПДФО за місцем реєстрації підприємства і що відбувається якщо ми проаналізуємо ті громади, де вони фактично мешкають. Тому для нас це є безумовно пріоритетом  і ми найближчим часом плануємо врегулювати цю ситуацію, щоб збалансувати надходження в громади.

Це питання будемо  вирішувати поетапно. Плануємо внести зміни до Податкового кодексу. В нас є великі підприємства, які мають розгалуджену систему різних підрозділів. І нам реально зробити, щоб відокремлені підрозділи не зважаючи на те, де знаходиться  центральний офіс, сплачували податки за місцем роботи працівників.

Також експерти та народні депутати працюють над тим, щоб запровадити систему та визначити пропорцію для балансу між адресою громадами де створено робочі місця і між громадами, де проживають робітники», – говорять представники Мінрегіону.

В Міністерстві зазначають, що децентралізація – це потужний інструмент для розвитку нашої країни. Але треба ще пройти шлях трансформації законодавства для подальшого просування реформи та її завершення.

Катерина Ніколаєнко