В Українському привітали військових з Днем захисників та захисниць України

0
213
views

14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників та захисниць  України. З цієї нагоди в Українському старостинському окрузі привітали військовослужбовців.

Розпочався святковий захід традиційно під звуки Гімну України.

Привітав присутніх староста округу Дереза Сергій Миколайович, який подякував кожному захиснику та захисниці за їхній вклад у захисті української землі.

– В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від ворогів. Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників і зараз. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров мужніх козаків. У цей день хочеться побажати усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

Чудовим подарунком для присутніх став святковий концерт, подарований аматорами Українського та Новосеменівського будинків культури. Цього дня зі сцени звучало багато пісень про мужність та любов до рідної України.

В свою чергу, в знак вдячності, військові подарували будинку культури картину.

Долучилися до свята і волонтери нашої громади: Рязанова О., Базик А., Бабуцька С., Червона Г., Кожушина Т., Підорич Н. Вони приготували  для військовослужбовців смачні страви.

Також в цей день староста Дереза Сергій Миколайович привітав та вручив подарунки від себе особисто учасникам АТО свого округу.