В Іванівці відбулось нагородження грамотами

0
501
views

Під час урочистого заходу з нагоди Дня Незалежності України, який відбувся на Центральній площі селища Іванівка, від булась церемонія нагородження, яку провів селищний голова Віктор Дебелий.

Почесною Грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджено КУЧИНСЬКУ ЛАДУ ВІКТОРІВНУ – заступника директора з навчально-виховної роботи Іванівського ліцею № 2, за сумлінну і плідну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Подякою голови Херсонської обласної ради відзначено БАБЕНКО ОЛЬГУ ВОЛОДИМИРІВНУ – старосту Шотівського старостинського округу, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

За сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, особистий внесок у розвиток району та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України грамотами голови Генічеської районної державної адміністрації нагороджено НІКОЛАЄНКО АЛЛУ СЕРГІЇВНУ – редактора газети «Нове життя», та ШИКУЛЕНКО ЛЮДМИЛУ ІВАНІВНУ – головного спеціаліста сектору з провадження діяльності з усиновлення служби у справах дітей Генічеської районної державної адміністрації.

Почесними грамотами селищного голови нагороджено:

АТАМАНОВУ ЛІЛІЮ ВІКТОРІВНУ – акомпаніатора комунального закладу «Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради», за сумлінну працю, професійну майстерність, значний особистий внесок в розвиток культури в Іванівській громаді та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

ЛЕЖНЮКА ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА – вчителя фізичної культури Іванівського ліцею № 1 за сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури в Іванівській громаді, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

БАТАЄВА ІВАНА МИКОЛАЙОВИЧА – керівника гуртків комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» за сумлінну працю, високий професіоналізм у справі навчання і виховання підростаючого покоління, особистий внесок у розвиток туризму в Іванівській громаді, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

МАЛИХІНУ ІННУ ОЛЕКСАНДРІВНУ – викладача по класу фортепіано комунальної установи «Іванівська дитяча музична школа», за сумлінну працю, високий про фесіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток творчих здібностей підростаючого покоління та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

ПАНКЕЄВУ ІННУ ОЛЕКСАНДРІВНУ – керівника гуртків комунального закладу «Дитячо-юнацький центр», за сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, значний особистий внесок у розвиток культури в Іванівській громаді, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

МАРУШЕНКА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА – старосту Агайманського старостинського округу, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву та громадянську позицію, особистий внесок у розвиток Агайманського старостинського округу, гідне представництво органу місцевого самоврядування в Іванівській громаді та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

ПРОЦІВА МИХАЙЛА АНТОНОВИЧА – провідного інженера з організації експлуатації та ремонту відділу з управління інфраструктурою Іванівського міжрайонного управління водного господарства, за сумлінну, плідну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності водного господарства та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

КОЛЕКТИВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ІВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ – за високі професійні досягнення у роботу з людьми, гідне представництво органу місцевого самоврядування у сфері надання адміністративних послуг, активну життєву та громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.