Протидія торгівлі людьми

0
41
views

На сьогоднішній залишається актуальною тема торгівлі людьми, а також трудового та інших видів рабства. Як свідчить статистика, кількість жертв, чиї права та свобода порушуються, невпинно зростає. За результатами наукового дослідження, профінансованого Єврокомісією, Україна посідає 87-е місце у світовому рейтингу боротьби з торгівлею людьми.

             Тож як саме вберегтися та не стати жертвою работоргівців, на що звернути увагу при працевлаштуванні за кордоном та в Україні, куди звернутися, якщо все ж таки з вами чи вашими близькими сталася трагедія, розповіли шукачам роботи під час інформаційного заходу провідний фахівець з профорієнтації  Іванівській районній філії Херсонського ОЦЗ Олена Воронова, спільно з провідним інспектором Іванівської РС філії ДУ “Центр пробації” в Херсонській області Юлією Пономаренко та начальником відділу соціальних служб для сім’ї дітей та молоді територіального центру надання соціальних послуг Іванівської селищної ради Валерією Кириченко.

          Інформування населення про небезпеку нелегальної праці є дуже важливою складовою у боротьбі з трудовим рабством, адже однією з причин торгівлі людьми є низька обізнаність населення стосовно своїх прав та можливостей працевлаштування за кордоном та їх наслідки.

Не варто вважати, що це питання стосується окремих прошарків населення, адже від того чи іншого виду рабства не застрахований ніхто. Здоровий глузд, обізнаність та відповідальність при прийнятті рішень стануть у пригоді при працевлаштуванні на ту чи іншу посаду.