Замовити страховий поліс на автомобіль вже можливо через Електронний кабінет водія

0
32
views

До переліку функцій в Електронному кабінеті водія долучили ще один сервіс – замовлення страхового поліса на авто. Тепер можна укласти договір страхування транспортного засобу відразу в електронному функціоналі. А за 2 тижні до закінчення терміну дії страхового полісу зміниться колір його позначки і ви зможете завчасно онлайн оформити новий. При цьому попередній договір діятиме до закінчення свого терміну.

Громадяни пільгових категорій зможуть замовити страхові поліси із знижкою. Головне – вказати документ для підтвердження надання пільги.

Нагадуємо, що в Електронному кабінеті водія можливо здійснити обмін та відновлення посвідчення водія, призначити належного користувача на авто, відстежувати та сплачувати штрафи за порушення ПДР, за необхідності – верифікувати водійські документи, отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів та замовити індивідуальні номерні знаки.

Із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88. Також консультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на сайті.