Розмитнення євроблях

0
144
views

15 квітня на позачерговому засіданні Верховна Рада України у другому читанні та в цілому ухвалила пакет законів щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації:

– «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов’язкових платежів, об’єктом оподаткування якими є транспортні засоби» (реєстр. № 4643-д), (235 голосів народних депутатів);

–  «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України» (реєстр. № 4644-д), (237 голосів «за»).

          Законопроектами передбачається нова формула розмитнення вживаних транспортних засобів на іноземній реєстрації, ввезених на територію України до 31 грудня 2020 року, які перебувають у режимі тимчасового ввезення або транзиту, випущені не пізніше, ніж за п’ять років до дати розмитнення, відповідають екологічним нормам «Євро-2» та не мають походження з країни, визнаною державою-агресором або з тимчасово окупованих територій.