У 2021 році почнеться реконструкція іванівського стадіону “Колос”

0
235
views

Іванівська селищна рада розпочинає реалізацію масштабного проекту “РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАДІОНУ “КОЛОС” в смт Іванівка. Про це повідомляється на сторінці громади у Фейсбуці.

Народним депутатом Володимиром Івановим підготовано подання на Міністерства фінансів України та Міністерства регіонального розвитку для виділення нам відповідного державного фінансування.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів саме народний депутат є одним із суб’єктів подання на виділення таких коштів.

Обидва міністерства погодили клопотання і вже найближчим часом кошти надійдуть до громади.

Метою проекту є створення в смт Іванівка сучасного спортивного простору для забезпечення потреб жителів громади в цілому, підвищення ефективності підготовки спортсменів, підвищення рівня надання фізкультурно-спортивних послуг, залучення до здорового способу життя дітей, юнацтва та інших верств населення шляхом проведення реконструкції стадіону «Колос».

Іванівська селищна рада інформує, що вартість робіт на об’єкті, у відповідності до затвердженої проєктно-кошторисної документації становить 13 456,537 тис. грн.

Проект планується реалізовувати у 2021-2022 роках.

Вартість робіт, що підлягають виконанню у 2021 році становить 6500,0 тис. грн., з яких: 6000,0 тис.грн кошти субвенції з державного бюджету та 500,0 тис.грн кошти бюджету Іванівської селищної ради.