В Іванівці вшанували воїнів-інтернаціоналістів

0
68
views

За часів СРСР українські військові брали участь в збройних конфліктах на території 16 країн – Чилі, Іспанія, Єгипет, В’єтнам, Ефіопія, Сирія, Ангола, Мозамбік, острів Куба та інші “гарячі” точки.

15 лютого – не випадкова дата, адже цього дня 1989 року завершився наймасштабніший збройний конфлікт, – війна в Афганістані, яка тривала понад 9 років.

Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, – українські військові та офіцери. Через афганське пекло пройшли більш ніж 160 тис. українців, понад три тисячі загинули. Донині десятки вважаються зниклими безвісти. Більше восьми тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами.

Після здобуття Україною незалежності наші військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій.

15 лютого в Іванівці з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та невеликий концерт. Подяку від Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за постійну підтримку, фінансову допомогу Іванівській районній організації ветеранів Афганістану було вручено Іванівському селищному голові Віктору Дебелому.

Шановні ветерани!

Нехай у Ваших родинах панують мир та злагода. Міцного Вам здоров’я та довгих років життя.