Реконструкція будівлі дитсадка «Лелеченя» продовжиться у 2021 році

0
62
views

Реконструкція будівлі дитсадка «Лелеченя» продовжиться у 2021 році. Про це повідомляє голова Іванівської селищної ради Віктор Дебелий:

“В рамках національної програми «Велике будівництво» триваєреалізація проєкту «Реконструкція будівлі дитячого ясла-садка «Лелеченя» за адресою: Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вулиця Іванівська, будинок 1».

Як було заплановано згідно з проєктом, завершення об’єкту до кінця 2020 року, на жаль, не відбулося, тому за сприяння обласної державної адміністрації Іванівська селищна рада подала проєкт з продовженням термінів на 2021 рік.

Звертаємося вкотре до представників громадськості та батьків дітей, які відвідували ясла-садок «Лелеченя» – ми не хочемо, щоб погоня за швидкими темпами завадила якості виконаних робіт, що надважливо для установи, в якій перебуватимуть маленькі діти, тому просимо Вашого розуміння і витримки!

Дякуємо за небайдужу позицію керівництва обласної державної адміністрації, які допомагають втілити всі побажання Іванівської громади на усіх етапах будівництва!

Проблемні питання залишилися позаду і на даний час об’єкт під щоденним контролем т.в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козиря та заступника директора Департаменту розвитку територій І.Чорного. В підтвердження відомої ще з радянських часів крилатої фрази «Кадри вирішують все!» зазначимо, що досить проблемно знайти, виділити серед багатьох претендентів саме ту людину, що зможе максимально ефективно долучитися до спільної справи. На об’єкті змінився виконроб, і темпи, і якість будівництва щодня зростають. Після інспектування об’єкту підрядною організацією, яка відбулася 15 січня 2021 року за участі заступника селищного голови О.Бабуцького, директора КУ «Центр по обслуговуванню закладів освіти, культури, фізичної культури та спорту» Ю.Сєчиної, директора Іванівського ясла-садка «Лелеченя» Т.Чмирь, всі побажання працівників дошкільної установи та Іванівської селищної ради, а саме:

– стосовно кольорової гами оздоблювальної керамічної плитки;

– усунення недоліків облицювання плиткою підлоги у харчоблоці;

– усунення причин протікання покрівлі в деяких місцях;

– забезпечення додаткового шару фарбування фасаду будівлі та щодо інших недоліків будуть враховані.

На даний час завезено та встановлюються двері (міжкімнатні та вхідні), вставлено решту вікон, розпочато монтаж системи опалення.

Дякуємо всім, хто вболіває за якісну реалізацію таких потрібних та актуальних проєктів!

Спільними зусиллями ми робимо справу, яка буде слугувати не одному поколінню жителів громади!

Переконаний, що згуртованою командою ми досягнемо успіху, бо ми – велика сила, сформована на взаємній повазі один до одного, відповідальності за прийняті рішення.

ПРАЦЮЄМО ДАЛІ. ПРАЦЮЄМО РАЗОМ”.

Джерело