12 страв на Святий Вечір. Що вони символізують

0
126
views

Святвечір – передріздвяний вечір, який припадає на останній день Пилипівського посту. Ввечері 6 січня, з появою першої зірки на небі, вся родина збирається за Святою вечерею. На столі обов’язково повинні стояти 12 пісних страв, кожна з яких має особливе значення.

Чіткого переліку страв – немає. Але обов’язковими вважаються: кутя, узвар, борщ, вареники та випічка. Під час трапези за столом ні в якому разі не можна лаятися, сперечатися.

У цей день наші прадіди нічого не їли аж до самого вечора. І лише з першою зорею на небі, яка, за біблійними переказами, несе благу звістку про народження спасителя – Ісуса Христа, розпочинали святкову трапезу.

Цікаво, що кожна страва має своє особливе значення.

Кутя – це головна страва на Святвечір. Страва має глибокий символічний зміст, адже пшениця, як зерно, щороку оживає, тому є символом вічності.

Традиційно кутю готують з пшениці та додають до неї мед, горіхи та родзинки. Кутю готують по-різному не лише у кожному регіоні, але й у кожній родині. Також додають узвар, шоколад, курагу чи халву. Кутя може бути рідкою або густою залежно від регіону. Також кутю готують з рису, або суміші рису та пшениці.

Узвар теж обов’язково має бути на українському різдвяному столі. Він символізує очищення тіла та душі.

Вареники символізують ситість і достаток.

На різдвяному столі капуста символізує єднання навколо однієї основи. Тому страв з капусти, як і з грибів, так багато на столі у Святвечір.

Гриби символізують продовження роду та плодовитість.

Страви з квасолі та гороху на Святвечір символізують весну, яка завжди відроджується в людині після занепаду.

Риба – це символ християнства. Тому обов’язково серед 12 різдвяних пісних страв повинні бути і страви з риби.

Пампухи на столі – це символ свята та солодкого життя.