Вітання з Новим Роком від Дереніка Мелконяна

0
118
views

Шановні жителі Іванівської громади!

Сердечно вітаю Вас із Новорічними та Різдвяними святами!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Нехай же Новорічні свята принесуть усім мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому! Хай завжди з Вами буде Господь, а дорогу в майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка! Хай різдвяні свята наповнять серця життєдайною вірою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть у кожну оселю світло і тепло родинного тепла, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Божою ласкою.

Зичу вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, успіхів, щастя, достатку і благополуччя! Хай гарний святковий настрій збережеться у ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить ваші родини міцним здоров’ям, особистим щастям, любов’ю та взаєморозумінням.Бажаю сімейного тепла і затишку, гарного настрою і любові, щоб у вашому житті завжди панували гармонія й удача! Бажаю, щоб завжди з Вами був Господь, а дорогу в майбуття осявала яскрава Різдвяна Зірка!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою – Деренік МЕЛКОНЯН, депутат Херсонської обласної ради