Постанова про реєстрацію обраних депутатів Іванівської селищної ради

0
123
views

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Іванівська селищна територіальна виборча комісія

Генічеського району Херсонської області

ПОСТАНОВА

cмт Іванівка

11год 35 хв

 «17» листопада  2020 року        № 34

Про реєстрацію обраних депутатів Іванівської селищної ради Генічеського району Херсонської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій та в територіальних виборчих округах

Відповідно до п.1 статті 283 Виборчого Кодексу України та поданих заяв про реєстрацію депутатами місцевої ради Іванівська селищна територіальна виборча комісія Генічеського району Херсонської області     п о с т а н о в л я є:

1. Зареєструвати депутатами Іванівської селищної ради Генічеського району Херсонської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій та в територіальних виборчих округах

Анастасьєва Віктора Володимировича, обраний в третьому територіальному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»;

– Козака Юрія Миколайовича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»;

Каністратенка Сергія Семеновича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»;

Нудьгу Володимира Івановича, обраного в першому територіальному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»;

Бондаренко Катерину Володимирівну, обрану в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»;

Трегуба Миколу Миколайовича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Щербину Олександра Вікторовича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Брагінця Ігоря Леонідовича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Бабуцького Олександра Вікторовича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Бабенка Олексія Володимировича, обраного в першому територіальному виборчому окрузі Херсонської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Богданова Ігоря Володимировича, обраного в другому територіальному виборчому окрузі від Херсонської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Батаєва Валентина Миколайовича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

– Назаренка Сергія Дмитровича, обраного в другому територіальному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Нікітіна Юрія Миколайовича, обраного в третьому територіальному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Ніколаєнко Тетяну Вікторівну, обрану в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Карплюка Юрія Петровича, обраного в першому територіальному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

– Атажанову Ларису Сергіївну, обрану в третьому територіальному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

– Попурій Інну Василівну, обранув єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

– Галушко Наталію Олександрівну, обрану в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

– Щастливу Вікторію Сергіївну, обрану в другому територіальному виборчому окрузі від Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

– Дерезу Дмитра Миколайовича, обраного в другому територіальному виборчому окрузі від Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

– Сєчину Юлію Вікторівну, обрану в другому територіальному виборчому окрузі від Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

– Дебелого Олексія Вікторовича, обраного в третьому територіальному виборчому окрузі від Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

– Щербаня Валерія Івановича, обраного в першому територіальному виборчому окрузі від Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

– Литвина Олександра Вікторовича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

– Федюк Тетяну Миколаївну, обрану в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». 

2. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та в районній газеті «Нове життя» в терміни й порядок, визначені законодавством.

Голова комісії                                                                            О.СТЕПЧЕНКОВ