Ситуація щодо захворювання на COVID-19 в районі станом на 21 жовтня

0
100
views

Перший випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 в Іванівському районі було виявлено 9 вересня.

Станом на 21 жовтня в Іванівському районі – 28 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Станом на 21 жовтня 2020 року в районі зареєстровано 28 випадків захворювання на COVID-19, а саме: смт Іванівка – 19, с. Благодатне – 3, с.Воскресенка – 2, с. Любимівка- 2, с. Новосеменівка- 1, с. Новодмитрівка Друга – 1.

Із них 25 осіб одужали, 3 особи знаходяться на лікуванні (1 особа знаходиться в лікарні, 2 особи перебувають вдома під наглядом медичних працівників).

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Новий розподіл набув чинності з 00:00 години 19 жовтня 2020 р. Згідно цього розподілу «помаранчевий» рівень буде встановлено у місті Херсон, Високопільському та Нововоронцовському районах Херсонської області. «Жовтий» рівень встановлено у: містах Гола Пристань та Нова Каховка, Білозерському, Великолепетиському, Великоолександрівському, Іванівському, Каланчацькому, Новотроїцькому, Олешківському та Чаплинському районах Херсонської області

ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

На зазначених територіях діють всі обмеження “зеленої зони”:

– у громадських будівлях обов’язкове носіння масок або респіраторів;

 – під час масових заходів допускається одна особа на 5 кв. м;

– кінотеатри можуть бути наповнені тільки на 50%;

 – перевезення пасажирів у громадському транспорті дозволяється тільки у масках та в межах сидячих місць.

 А також забороняється:

– відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку (крім тих, що надають послуги);

– робота після 24:00 та до 07:00 розважальних закладів (нічних клубів), а також місць громадського харчування, крім доставки та замовлення на винос; – діяльність хостелів; – проведення масових заходів в закладах харчування у кількості більше ніж 20 осіб.