Додаток 1 до Постанови № 17 “Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій”

0
562
views

Агайманська дільнична виборча комісія

№ 650318

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Беженар Олена ЄвгенівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
2.Бруштеля Антоніна ГеоргіївнаІванівська ТВКчлен комісії
3.Гузєва Людмила СергіївнаПП «Опозиційна платформа – За життя»заступник
4.Костенко Галина ВікторівнаПП ВО «Батьківщина»член комісії
5.Котляр Лариса АнатоліївнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»член комісії
6.Негуляєва Анастасія ІванівнаПП «Наш край»секретар
7.Орловська Світлана ВолодимирівнаІванівська ТВКчлен комісії
8.Прасолова Наталія ВіталіївнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
9.Садова Людмила АнатоліївнаІванівська ТВКчлен комісії
10.Селезньова Тетяна ВасилівнаІванівська ТВКчлен комісії
11.Тріщова Людмила ІгнатівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»голова
12.Щербань Наталія ВолодимирівнаВід кандидата на посаду Іванівського селищного голови Каністратенка С.С.член комісії

Балашівська дільнична виборча комісія

№ 650315

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Горох Лідія ОлексіївнаІванівська ТВКчлен комісії
2.Глухова Наталя ВікторівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії
3.Ігітян Людмила ВолодимирівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»голова
4.Істомін Віктор АнатолійовичПП «Наш край»член комісії
5.Конончук Лариса ОлександрівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
6.Піскоха Наталя АдамівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»секретар
7.Резнік Лариса ІванівнаІванівська ТВКчлен комісії
8.Сидорчук Оксана ОлександрівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
9.Сургай Леонід ІвановичВО «Батьківщина»заступник
10.Угрен Наталія АнатоліївнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії

Благодатненська дільнична виборча комісія

№ 650316

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Афанасьєва НаталяГригорівнаВід кандидата на посаду Іванівського селищного голови Каністратенка С.С.член комісії
2.Басич Наталя ВолодимирівнаІванівська ТВКчлен комісії
3.Дичко Яна ВікторівнаВО «Батьківщина»член комісії
4.Домніна Олена ГригорівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»голова
5.Завгородній Віталій ЮрійовичПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
6.Ільїна Людмила АндріївнаІванівська ТВКчлен комісії
7.Каніщева Ганна ВасилівнаІванівська ТВКчлен комісії
8.Ковба Наталія МихайлівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»заступник
9.Ковба Світлана ВолодимирівнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
10.Федотова Анжела ЛеонідівнаІванівська ТВКчлен комісії
11.Чулан Валентина ДанилівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
12.Щербатюк Олена АнатоліївнаПП «Наш Край»секретар

Воскресенська дільнична виборча комісія

№ 650320

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Бахліна Тетяна МиколаївнаІванівська ТВКчлен комісії
2.Герасименко Віта АнатоліївнаПП ВО «Батьківщина»заступник
3.Дурман Надія ІванівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»голова
4.Карпа Володимир ОмеляновичПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
5.Ковба Любов МихайлівнаІванівська ТВКчлен комісії
6.Кутова Зоя ПетрівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»секретар
7.Пушка Володимир ВасильовичПП «Наш край»член комісії
8.Пушка Тетяна ВасилівнаІванівська ТВКчлен комісії
9.Роїк Тетяна ВолодимирівнаІванівська ТВКчлен комісії
10.Рудакевич Галина ІванівнаІванівська ТВКчлен комісії
11.Фірцович Світлана АнатоліївнаІванівська ТВКчлен комісії
12.Фунтов Сергій АнатолійовичПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
13.Фунтова Людмила ГригорівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії

Дружбівська дільнична виборча комісія

№ 650309

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Асадова Наталія ВікторівнаІванівська ТВКчлен комісії
2.Бочарова Віра КостянтинівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»голова
3.Вергун Алла ГригорівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії
4.Галстян Анна ВігенівнаІванівська ТВКчлен комісії
5.Колісник Валентина ІванівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»заступник
6.Константінова Світлана АнатоліївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
7.Лущай Таїса ВалентинівнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
8.Титова Тетяна ВікторівнаПП «Наш край»член комісії
9.Федорченко Олена ІванівнаПП ВО «Батьківщина»член комісії
10.Цюпко Ольга ВолодимирівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»секретар

Іванівська дільнична виборча комісія

№ 650306

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Авдалова Анастасія ЕдвардівнаІванівська ТВКчлен комісії
2.Богдан Наталя ЛеонідівнаПП ВО «Батьківщина»член комісії
3.Бондаренко Максим АнатолійовичВід кандидата на посаду Іванівського селищного голови Каністратенка С.С.член комісії
4.Вершляга Інна ВікторівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії
5.Гавенко Галина ІванівнаІванівська ТВКчлен комісії
6.Глущенко Людмила МиколаївнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
7.Дорофєєва Олена ПавлівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»голова
8.Іщенко Зоя СтахівнаІванівська ТВКчлен комісії
9.Прасолова Вікторія ВікторівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
10.Прасолова Яна ВікторівнаПП ВО «Батьківщина»член комісії
11.Саєнко Оксана ІванівнаІванівська ТВКчлен комісії
12.Сидорук Галина ЛеонідівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»секретар
13.Степченкова Тетяна ПлатонівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»заступник
14.Стуброва Олена ІванівнаПП «Наш край»член комісії

Іванівська дільнична виборча комісія

№ 650307

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Вершляга Наталія ЛеонідівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
2.Гончарова Світлана ВасилівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
3.Дмитровська Людмила ОлексіївнаПП «Європейська солідарність»член комісії
4.Іщук Лілія ЮріївнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
5.Костенко Ірина ВолодимирівнаПП «Наш край»член комісії
6.Крижановська Людмила СергіївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»секретар
7.Мура Лариса ІванівнаПП ВО «Батьківщина»заступник
8.Павлюк Людмила СеменівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»голова
9.Потєхіна Світлана ВасилівнаІванівська ТВКчлен комісії
10.Прасолов Артур ОлексійовичПП ВО «Батьківщина»член комісії
11.Суптеля Галина ОлександрівнаІванівська ТВКчлен комісії
12.Трибушна Світлана ВалеріївнаІванівська ТВКчлен комісії

Іванівська дільнична виборча комісія

№ 650308

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Браташ Василь ВасильовичІванівська ТВКчлен комісії
2.Браташ Лариса МиколаївнаІванівська ТВКчлен комісії
3.Голота Наталя МиколаївнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
4.Гомон Ольга МиколаївнаІванівська ТВКчлен комісії
5.Гришаєва Олена ВолодимирівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
6.Дмитровська Світлана ГеннадіївнаПП «Європейська Солідарність»член комісії
7.Кузьміна Олена ІванівнаПП ВО «Батьківщина»член комісії
8.Лисенко Тетяна ІванівнаПП ВО «Батьківщина»член комісії
9.Нікітіна Інна АнатоліївнаПП «Наш край»секретар
10.Сабадаш Світлана ВолодимирівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
11.Сидорук Іван ПетровичПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»заступник
12.Солов’ян Маргарита ВасилівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»голова

Любимівська дільнична виборча комісія

№ 650319

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Марищак Марія ОлексіївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»голова
2.Подзолкова Ірина ПетрівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії
3.Поздняк Ксенія ОлександрівнаІванівська ТВКчлен комісії
4.Поздняк Хатідже ІсмаїловнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
5.Рюмін Володимир ВікторовичПП ВО «Батьківщина»член комісії
6.Самойленко Олена ФедорівнаПП «Наш край»секретар
7.Стадніченко Ольга ОлександрівнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
8.Тиндюк Галина ГеоргіївнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»заступник
9.Тутова Оксана ВадимівнаВід кандидата на посаду Іванівського селищного голови Каністратенка С.С.член комісії
10.Усманова Тетяна АнатоліївнаІванівська ТВКчлен комісії
11.Шарган Валентина МиколаївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
12.Шкаріна Естера ІсмаіловнаІванівська ТВКчлен комісії

Нововасилівська дільнична виборча комісія

№ 650321

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПоасда в ДВК
1.Гришечкіна Тетяна ГаврилівнаПП «Наш край»член комісії
2.Коцкович Світлана ПавлівнаІванівська ТВКчлен комісії
3.Марусяк Лариса ВасилівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»голова
4.Мірошніченко Людмила ОлександрівнаІванівська ТВКчлен комісії
5.Парій Галина МихайлівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії
6.Перепелко Оксана ВікторівнаІванівська ТВКчлен комісії
7.Правдюк Тамара МиколаївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»секретар
8.Середа Оксана ВасилівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
9.Сморщок Віталій СергійовичПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
10.Стрижак Наталя ПавлівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
11.Тараненко Альона МиколаївнаПП ВО «Батьківщина»заступник
12.Тараненко Тетяна ОлександрівнаІванівська ТВКчлен комісії

Новодмитрівська дільнична виборча комісія

№ 650317

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Алєксєєва Марина ВасилівнаПП «Наш край»член комісії
2.Баклажова Лілія ВалентинівнаІванівська ТВКчлен комісії
3.Гречана Лариса ПетрівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
4.Грицик Марина СергіївнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
5.Грицишина Вікторія ЄвгенівнаІванівська ТВКчлен комісії
6.Домантович Світлана ОлександрівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»голова
7.Комаріцина Тетяна ПавлівнаВО «Батьківщина»секретар
8.Липницька Інна МиколаївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»заступник
9.Липницька Олена МихайлівнаІванівська ТВКчлен комісії
10.Овсянікова Ірина АнатоліївнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»член комісії
11.Сіліна Аліна АнатоліївнаІванівська ТВКчлен комісії
12.Тітова Тетяна ЙосифівнаІванівська ТВКчлен комісії

Новомиколаївська дільнична виборча комісія

№ 650310

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Бабаніна Тетяна БогданівнаПП «Наш край»заступник
2.Бабенко Тетяна МинівнаПП ВО «Батьківщина»голова
3.Гришко Юлія ОлександрівнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
4.Дичко Аліна ОлександрівнаІванівська ТВКчлен комісії
5.Дичко Олена ОлексіївнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
6.Іванова Олена ІванівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»секретар
7.Плехун Наталія ВікторівнаІванівська ТВКчлен комісії
8.Ус Надія АнтонівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»член комісії
9.Шевченко Вадим ОлександровичІванівська ТВКчлен комісії
10.Шевченко Наталія ОлександрівнаІванівська ТВКчлен комісії

Новосеменівська дільнична виборча комісія

№ 650322

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Гнатюк Людмила СергіївнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
2.Грибкова Валентина ФедорівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
3.Івашкіна Валентина ВалентинівнаІванівська ТВКчлен комісії
4.Коротенко Тетяна ОлександрівнаПП «Наш край»секретар
5.Макаєв Олексій ВасильовичПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»член комісії
6.Манолі Уляна АндріївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»голова
7.Матюшина Світлана СергіївнаІванівська ТВКчлен комісії
8.Міронова Вікторія МиколаївнаІванівська ТВКчлен комісії
9.Петраковська Зоя СергіївнаПП ВО «Батьківщина»заступник
10.Резник Марія ВасилівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії

Першотравнева дільнична виборча комісія

№ 650312

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Горбик Олена ЛеонідівнаІванівська ТВКчлен комісії
2.Жолніна Наталія ОлексіївнаІванівська ТВКчлен комісії
3.Кохановська Лідія ЮріївнаПП ВО «Батьківщина»член комісії
4.Мінакова Наталя ВікторівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»заступник
5.Міщенко Ангеліна ЄвгенівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
6.Новік Валентина СтепанівнаІванівська ТВКчлен комісії
7.Олійник Світлана АнатоліївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»секретар
8.Петренко Галина АнтонівнаІванівська ТВКчлен комісії
9.Петренко Олена МиколаївнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
10.Трохименко Зінаїда ПетрівнаПП «Наш край»голова
11.Трохименко Людмила МиколаївнаІванівська ТВКчлен комісії
12.Янчук Марія ІванівнаІванівська ТВКчлен комісії

Трохимівська дільнична виборча комісія

№ 650314

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Демчук Лідія ІванівнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
2.Дмитровська Ліана ОлександрівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії
3.Дмитровська Світлана ВікторівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»голова
4.Дмитровський Олександр МиколайовичПП «Наш край»член комісії
5.Жук Тетяна ОлексіївнаІванівська ТВКчлен комісії
6.Козакевич Артем ОлеговичІванівська ТВКчлен комісії
7.Лоцман Валентина МиколаївнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
8.Махрова Валентина ТимофіївнаІванівська ТВКчлен комісії
9.Мироненко Віта ВолодимирівнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»секретар
10.Мілованова Олена МиколаївнаВО «Батьківщина»член комісії
11.Ніколаєнко Максим МиколайовичПП «Опозиційна платформа – За життя»заступник
12.Шовкопляс Оксана ВасилівнаВід кандидата на посаду Іванівського селищного голови Каністратенка С.С.член комісії

Українська дільнична виборча комісія

№ 650311

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Миколюк Анна СтепанівнаПП «Опозиційна платформа – За життя»секретар
2.Опалько Світлана ПавлівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»голова
3.Пилип’як Кароліна ОстапівнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
4.Пилип’як Надія МихайлівнаІванівська ТВКчлен комісії
5.Тараненко Валерій ПетровичІванівська ТВКчлен комісії
6.Тараненко Ілона ВолодимирівнаПП ВО «Батьківщина»член комісії
7.Федченко Світлана ГригорівнаПП «Наш край»заступник
8.Фесик Ірина ЗахаріївнаПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»член комісії
9.Шахова Юлія МиколаївнаІванівська ТВКчлен комісії
10.Шевченко Валентина ВолодимирівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії

Шотівська дільнична виборча комісія

№ 650313

№ з/пПрізвище, ім’я по батьковіПолітична партіяПосада в ДВК
1.Богдан Альона МиколаївнаІванівська ТВКчлен комісії
2.Гайко Вікторія АркадіївнаПП «Опозиційна платформа – За життя»член комісії
3.Ковач Наталя ВасилівнаІванівська ТВКчлен комісії
4.Кононець Любов ВікторівнаПП «Європейська Солідарність»член комісії
5.Кононець Людмила ОлександрівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»секретар
6.Мельник Олена МихайлівнаПП ВО «Батьківщина»голова
7.Побиванець Наталія ПетрівнаПП «УДАР (Український Демократичний альянс за Реформи) Віталія Кличка»член комісії
8.Порубльова Інна ОлександрівнаПП «СЛУГА НАРОДУ»член комісії
9.Потапенко Галина ПетрівнаІванівська ТВКчлен комісії
10.Ремарчук Марія МихайлівнаПП «Наш край»заступник
11.Сімакова Наталя ПетрівнаІванівська ТВКчлен комісії
12.Собко Анатолій ІвановичПП «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!»член комісії

Секретар                                                                                         Г.ОВСЯНІКОВА