Військові привітали жителів сіл району з Міжнародним днем людей похилого віку

0
90
views

Щороку 1 жовтня українці разом із всією світовою спільнотою засвідчують глибоку пошану людям похилого віку, які своєю багаторічною наполегливою працею та героїчними подвигами закладали фундамент української державності. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошеного 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН. Представники угруповання військ оперативного командування «Південь» в рамках заходу цивільно – військового співробітництва завітали до найстарших мешканців деяких сіл Іванівського району та привітали їх з Міжнародним днем людей похилого віку.

Для місцевих жителів військовослужбовці угруповання військ не просто захисники та гарант миру і спокою, але й ті, хто завжди готовий прийти на допомогу в разі потреби.

Під час зустрічі військовослужбовці угруповання військ оперативного командування «Південь» висловили слова вдячності людям похилого віку за їх активну життєву позицію та побажали їм міцного здоров’я, тепла, затишку, щирої уваги й допомоги від оточуючих, мирного неба.

Після привітань вручили подарункові продуктові набори та вислухали проблемні питання, які турбують найстарших мешканців сіл Іванівського району.

Також в цей день було дуже приємно привітати з днем народження Любов Василівну яка святкувала свій 82-ий день народження, та побажати їй здоров’я, злагоди та достатку.

В цілому захід пройшов в теплій та дружній атмосфері, в свою чергу мешканці сіл подякували за таку турботу та увагу з боку військовослужбовців угруповання військ оперативного командування «Південь».

За інформацією угруповання військ оперативного командування «Південь