Постанова № 12 «Про реєстрацію кандидатів у депутати Іванівської селищної ради Генічеського району Херсонської області»

0
590
views

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 року

Іванівська селищна територіальна виборча комісія Генічеського району Херсонської області

ПОСТАНОВА

смт Іванівка

«28» вересня 2020 року                                                                                 № 12

Про реєстрацію кандидатів у депутати Іванівської селищної ради Генічеського району Херсонської області

         Розглянувши заяви про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатних виборчих округах Іванівської селищної ради Генічеського району Херсонської області, включених до переліку кандидатів у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», відповідно до статті 227 Виборчого кодексу України, Іванівська селищна територіальна виборча комісія Генічеського району Херсонської області постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів у депутати в багатомандатних виборчих округах Іванівської селищної ради Генічеського району Херсонської області згідно з додатками 1, 2 до цієї постанови.

2. Видати копію постанови та посвідчення кандидатів у депутати, зазначених у додатках 1, 2 даної постанови представникам організації партії у триденний строк.

3. Дану постанову розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії у триденний строк.

Голова комісії                                                                                 О.СТЕПЧЕНКОВ

Додаток 1

до Постанови Іванівської селищної

територіальної виборчої комісії

від 28 вересня 2020 року № 12

Нікітін Юрій Миколайович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 3.

Ніколаєнко Тетяна Вікторівна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 3.

Чепік Вячеслав Григорович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 1.

Братищенко Наталія Сергіївна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 2.

Атажанова Лариса Сергіївна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 3.

Рибка Микола Миколайович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 2.

Назаренко Сергій Дмитрович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 2.

Вакуленко Василь Григорович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 1.

Гончарова Олена Вячеславівна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 2.

Бачинська Людмила Павлівна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 3.

Кролевецька Олена Валентинівна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 1.

Сідякіна Юлія Олександрівна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 2.

Прасолов Василь Васильович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 2.

Попурій Іван Іванович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 2.

Миколюк Володимир Іванович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 1.

Шарко Олег Леонідович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 3.

Самохіна Тетяна Іванівна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 1.

Карплюк Юрій Петрович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 1.

Онуфрієнко Аліна Віталіївна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 2.

Тріщов Владислав Володимирович – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 3.

Онопко Марина Ігорівна – кандидат у депутати від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у виборчому окрузі № 1.

Петрова Лариса Вікторівна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 3.

Горєлова Альона Володимирівна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 1.

Манойло Ольга Володимирівна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 3.

Москаленко Євген Леонідович – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 1.

Чернявська Жанна Едуардівна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 3.

Шикуленко Людмила Іванівна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 2.

Трохименко Володимир Петрович – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 3.

Панченко Світлана Миколаївна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 1.

Кидрук Петро Дмитрович – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 3.

Ващенко Ольга Геннадіївна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 2.

Болсун Анатолій Олександрович – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 1.

Чванкова Ганна Валентинівна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 1.

Тараненко Олександр Георгійович – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 2.

Стіна Андрій Андрійович – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 2.

Банашевська Ольга Іванівна – кандидат у депутати від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» у виборчому окрузі № 2

Секретар комісії                                                                            Г. ОВСЯНІКОВА

                                                                  Додаток 2

до Постанови Іванівської селищної

територіальної виборчої комісії

від 28 вересня 2020 року № 12

Попурій Інна Василівна – перший кандидат від Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Павленко Володимир Вікторович – перший кандидат від Херсонської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

Секретар комісії                                                                              Г. ОВСЯНІКОВА