В Іванівському районі 5 офіційно зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19

0
1595
views

Про ситуацію коронавірусом в Іванівському районі нам розповів голова райдержадміністрації Юрій Іваниця.

Так,   09 вересня 2020 року в Іванівському районі виявлено перший випадок захворювання на коронавірус. Наявність COVID-19 підтверджена у жінки, яка тимчасово приїхала до с. Благодатне Іванівського району з АРК Крим. На теперішній час хвора перебуває на самоізоляції, хвороба протікає у легкій формі. Знайомі, в яких вона тимчасово перебувала, також, перебувають на самоізоляції. Наразі встановлюється коло осіб, які контактували із захворілою, яке на превеликий жаль, виявляється значним,  та будуть проведені всі необхідні протиепідемічні заходи, включаючи тестування ПРЛ-тестами таких контактних осіб.  

Також 10 вересня 2020 підтверджено іще 4 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію у жителів Іванівки. Так, захворювання виявлено у жінок – 66, 64 та 56 років, та чоловіка 63 років.

Відповідно до рішення районної комісії ТЕБ та НС наразі проводиться епідеміологічне розслідування, а саме: визначається коло контактних осіб, здійснюється їх обстеження та проводяться всі необхідні протиепідемічні заходи.  

Наразі 2 особи госпіталізовані до Генічеської центральної районної лікарні (вона є закладом “першої хвилі”, де лікують хворих на коронавірус), а ще 2 особи знаходяться на самоізоляції.
Таким чином станом на 16.00 10 вересня на території району 5 офіційно зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.

Юрій Іваниця наголошує:

«Шановні жителі Іванівки та Іванівського району, щоб уникнути розповсюдження захворювання на коронавірусн, дотримуйтеся протиепідемічних норм та рекомендацій, встановлених Міністерством охорони здоров’я України. Не ігноруйте масковий режим, дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте великого скупчення  людей, ретельно мийте та дезінфікуйте руки. Особливу увагу прошу звернути на дотримання протиепідемічних норм керівників та працівників навчальних закладів освіти, закладів охорони здоров’я, закладів торгівлі, правоохоронних органів, державних органів та установ органів місцевого самоврядування».