На Півдні України почнуть будувати зрошувальні системи

0
218
views

На Півдні України почнуть будувати зрошувальні системи. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Так, Кабінет Міністрів України на черговому засіданні 2 вересня ухвалив рішення, спрямовані на розвиток національного агропромислового комплексу.

Серед них – і зрошення.

 «Наші аграрії та фермери зверталися постійно до Уряду з проханням про створення ефективної системи будівництва зрошувальних проектів. Тому на наступний рік ми запланували розширити програму «Велике будівництво» саме на створення зрошувальних систем у південних областях України», — наголосив Глава Уряду.

На думку Прем’єр-міністра, такі системи мають збільшити урожайність та убезпечити аграріїв від несприятливих погодних умов.

Також під час засідання Уряд схвалив проект закону, який передбачає зміни до законодавства в частині підтримки фермерських господарств.

«Серед основних новацій, які ми пропонуємо — законодавчо визнати пріоритетність державної підтримки фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років. Бо у нас зараз більше 30 тисяч активних фермерських господарств і лише близько 500 з них очолюють молоді люди», — зауважив Денис Шмигаль.

Джерело