На Херсонщині готуються до початку навчального року

0
146
views

У випадку, якщо в Херсонській області залишиться сприятлива епідеміологічна ситуація, діти зможуть піти до шкіл 1 вересня.

Про готовність освітніх закладів Херсонщини до дистанційної та очної форми навчання 20 липня на селекторній нараді в онлайн-режимі розповіла начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ірина Дробиш.

За її словами, Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я опрацьовується три сценарії навчання дітей:

– низький рівень захворюваності – відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;

– високий рівень захворюваності – освітній процес забезпечується повністю дистанційно;

– середній рівень захворюваності – освітній процес забезпечується у змішаній формі: дистанційно та в закладах освіти, з відповідним дистанціюванням та протиепідемічними заходами.

Те, як навчатимуться діти на Херсонщині, вирішуватиме регіональна комісія з питань ТЕБ та НС. Ірина Дробиш зазначила, що зараз для Херсонщини найімовірніший варіант – звичайна форма навчання.

“Як працюватимуть школи – залежить від рівня захворюваності на Covid-19 в області. Зараз ми відпрацьовуємо це питання та чекаємо рекомендацій від МОН. Не потрібно розводити паніку, адже, імовірніше всього, школи будуть працювати, але це питання залишається відкритим до кінця серпня. Я гадаю, Херсонщина готова забезпечити очну форму навчання. Проте ми маємо бути готові до всіх сценаріїв”, – розповіла Ірина Дробиш.