Робота районної служби зайнятості в цифрах і фактах

0
34
views

Протягом січня-червня 2020 року районна служба зайнятості, незважаючи на запроваджені карантинні заходи, працювала та надавала послуги відповідно до чинного законодавства.

         За цей період роботодавцями подано 312 вакансій, чисельність працевлаштованих безробітних – 207 осіб. 88% безробітних працевлаштовані  на сезонні роботи. На сьогоднішній день пропозиція роботодавців в сезонній робочій силі укомплектована повністю.

         17.03.2020 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)». Фахівці центру зайнятості обслуговували клієнтів дистанційно (з використанням різних засобів комунікації), спілкувалися із зареєстрованими безробітними, роботодавцям здійснювали добір працівників.

         За період з 17 березня по 30 червня 2020 року було зареєстровано 78  осіб, яким  було надано статус безробітного та призначена допомога по безробіттю.

         Документи приймалися в електронному вигляді на електронні адреси районної філії та через скриньку для прийому кореспонденції.

         Після введення в дію механізму фінансування допомоги по частковому безробіттю, фахівці активно включилися в роботу. Станом на 03.07.2020 року подано 103 пакета документів щодо надання такої допомоги. З них 94 пакети від фізичних осіб – підприємців та 9 – від юридичних осіб. Загальна кількість осіб на отримання допомоги – 225, з них 131 – наймані працівники, і відповідно, 94 – підприємці. Станом на 09.07.2020 року вже перераховано 408 тис. грн. Ця робота продовжується.

         З 10 червня 2020 року протиепідемічні заходи були послаблені і відновлений прийом клієнтів у приміщенні центру зайнятості з урахуванням епідеміологічної ситуації. На сьогодні встановлений тимчасовий порядок обслуговування клієнтів.

Іванівська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості