Іванівська селищна рада закликає берегти місцеві дороги

0
89
views

На території Іванівської селищної ради розпочалася гаряча пора із збирання ранніх зернових культур. Попри жвавий рух сільгосптехніки на полях, не менш спекотно і на вуличній мережі смт Іванівка. Селищем рухаються цілі колони великоваговиків, які підвозять свіжозібраний врожай зерна із полів, розвантажують, завантажують, зважують.
Такий рух транспорту, а особливо у спеку, яка встановилася цими днями, негативно вплинув на асфальтове дорожнє покриття населених пунктів.
Дісталося і новенькій ділянці асфальту, укладеного по вулиці Горького. На деяких ділянках почалися процеси просідання та утворення бугристості нового асфальту, який пролежав на вулиці близько декількох місяців. Про це розповідає головний інженер комунального підприємства Іванівської селищної ради «Дорожник-5» Ярослав Кашлаков.
У зв’язку із виниклою ситуацією, комунальне підприємство ставить питання, щодо обмеження руху великовагового транспорту вулицями смт Іванівка.
На вуличній мережі селища встановлюються відповідні знаки дорожнього руху.


Окрім того, комісією із представників Іванівської селищної ради проведено роз’яснювальну роботу із сільгоспвиробниками та закупівельниками врожаю зернових культур щодо дотримання останніми режиму вагового та температурного режиму руху вантажівок.
Як зазначили фахівці, незабаром рух великовагового автотранспорту буде обмежено із 10.00 до 20.00 годин. На порушників режиму чекають відповідні заходи реагування від Іванівського відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області.


За інформацією із сайту Іванівської селищної ради