Економіка корови

0
59
views

У Нідерландах кажуть: «Щасливі корови — щасливі фермери». Там це унікальна можливість справді отримати більші прибутки.

А чи такі вже щасливі корови та їх господарі у нашому районі і чи вигідно взагалі тримати корову? Розбиратимемось у нашій публікації.

Тож порахуємо «економіку корови».

Для утримання корови потрібно приміщення – корівник, а також споруда для   збереження кормів. Під скирти соломи чи тюки сіна теж потрібно місце на подвір’ї. Влітку корову в нашому районі, як правило, або тримають у літньому варіанті корівника/загону, або на прив’язі на полі чи городі, або на пасовищі. Щодо останнього – то пасовищ у нашому районі вже майже не залишилось.

Доїльними апаратами у нас майже не користуються.

Молоко, як правило, здають за гроші. В основному це робиться 1 раз на день – вранці. А до цього часу надоєне молоко повинно десь зберігатись. Тож потрібен ще холодильник чи холодильна камера.

Для утримання корови потрібно забезпечити її кормом, водою, за потреби – ветеринарною допомогою чи ліками.

Корм.

Візьмемо найпростіший і найдешевший варіант – годуємо її сіном/соломою та дертю. Для цього на рік потрібно витратити близько 15-20 тисяч гривень. Це «сухі» корми. Влітку раніше корів пасли зранку до вечора – тож таким чином трохи можна було зекономити на харчах. Проте вище ми вже зазначили, що пасовищ майже не залишилось, і влітку господарі мусять косити траву у лісосмугах чи спеціально насаджених для цього городах, ОСГ-ках. А на це потрібно паливо та транспорт для перевозки. Корова з’їдає десь 3 мішки такого свіжого корму в день.

І, звичайно, що враховуємо витрати на воду – по декілька відер на день.

Корів тримають здебільшого для того, щоб отримувати молоко. Але є і господарі, які здають вирощену худобу на м’ясо.

Розглянемо варіант зі здачею молока. Зараз 1 літр приймають по 5 гривень (взимку було – 6 гривень). Взимку молока менше – тож воно дорожче, а влітку більше, тому воно дешевшає.

Якщо від однієї корови на рік надоїти 4050 літрів молока (десь по 15 літрів на день), то заробимо десь 20 тисяч гривень на рік.

Якщо врахувати витрати на роботу біля корів, на корм, воду, охолодження молока тощо, то виходить, що це не вигідно. Господарі, з якими ми спілкувались, погоджуються, що через низькі ціни на закупівлю молока за підсумками року хоч би вийти «на нулі». Здебільшого – це збитки. Погано і те, що немає пасовищ – це трохи б економило витрати на харчі (хоча чим гірше корова їсть – тим менше даватиме молока) та зусиль на утримання (чистити корівник треба було б не так часто).

Якщо господарі продають молоко (масло, сметану тощо) напряму – у райцентрі чи селі своїм односельчанам, то ціна, звичайно буде вища. Проте це дуже рятує ситуацію.

Глядіти корову – робота важка, без вихідних та відпустки. Тож на питання «Чому ж досі тримаєте корову?» відповідають – «Бо так звикли».