Щодо «ремонту» дороги в Новотроїцькому районі розпочалось службове розслідування

0
142
views

Нещодавно інтернеті розповсюджувалось відео того, як ремонтують дорогу між Генічеськом та Новотроїцьким – асфальт клали прямо в сніг, що розтає.

Громадян обурило таке нераціональне використання коштів.

Щодо цієї ситуації з’явилась інформація і в Херсонській обласній державній адміністрації:

За даними Служби автомобільних доріг у Херсонській області, аварійні роботи виконувалися філією «Генічеська дорожня експлуатаційна дільниця» ДП «Херсонський облавтодор»  для забезпечення безпечного руху автотранспорту.

Начальник філії «Генічеська ДЕД» Валерій Мариненко прокоментував ситуацію: «У зв’язку з тим, що погіршилися погодні умови, на ділянці автомобільної дороги Р-47 ускладнився проїзд. Випало багато снігу – і виникли аварійні вибоїни. Я розпорядився виконати ліквідацію аварійних вибоїн, для того щоб уникнути аварійності на даній ділянці дороги. Кількість вибоїн дорівнювала десяти. Ми проводили ліквідацію вибоїн холодними органо-мінеральними сумішами, які дозволяють виконувати даний вид робіт у холодну пору року».

Валерій пояснив, що холодна органо-мінеральна суміш – це матеріал, яким працюють у холодну пору року для виконання аварійних робіт при температурі до -10 ℃. Такий матеріал використовується по всій Україні, і триматиметься таке покриття до півроку.

Наразі роботи на ділянці дороги призупинено. Служба автомобільних доріг у Херсонській області розпочала службове розслідування з цього приводу. Дані роботи не прийняті і не будуть оплачені до отримання результатів розслідування.

За інформацією Шовкопляс Вікторії, Управління суспільних комунікацій Херсонської облдержадміністрації