В Іванівці у ставку потонув чоловік

0
86
views

12 лютого батько разом із 5-річним сином пішли по кризі ставка і провалилися під лід. Батько, намагаючись врятувати сина, виштовхував його на кригу, але сам пішов під воду. Місцева мешканка, побачивши, що відбувається на ставку, почала кликати на допомогу та зателефонувала до Служби порятунку.

Повз місце події на скутері проїжджав житель Іванівки Ігор. Він зупинився та кинувся по кризі до дитини. Ігор плигнув в ополонку та підтримував дитину до прибуття рятувальників районного підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій.

По прибуттю вони побачили в ополонці на відстані близько 20 метрів від берега двох людей – чоловіка та хлопчика. Рятувальник, начальник 2-ї ДПРП, обережно підповз до місця події та кинув потерпілим мотузку. Після чого людей вдалось витягнути на берег та каретою швидкої доставити до районної лікарні.

За інформацією медиків, здоров’ю хлопчика та чоловіка, який його врятував, загрози немає.

Тіло потонулого батька дитини знайшли 13 лютого близько 14.00 години залученою до пошуків водолазною службою головної насосної станції Каховського магістрального каналу.

Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку та ненадійну кригу!

Будьте обережними, не допускайте на водойми дітей!

Джерело: Головне Управління ДСНС України у Херсонській області