Закохане серце Іванівки. Історія створення

0
541
views

У центрі нашого селища знаходиться символ закоханих – «Закохане серце».

З’явилось воно в Іванівці у 2014 році. З того часу закохані йдуть до нього, щоб символічно закріпити свої почуття – повісити замочок. А для молодят воно стало прекрасною локацією для фотозйомки.

Історія створення “Закоханого серця” почалася з історії кохання. Один знайомий зустрічався з дівчиною і вирішив зробити для неї приємну несподіванку – невелике серце з металу та написом в середині нього “I love you”. Встановити його він хотів на стовпу в її селі. Але у хлопця не було необхідного обладнання та досвіду. Тож він звернувся до свого друга за допомогою.

Вже в процесі роботи над цим сюрпризом у друзів почали виникати думки про створення чогось більшого і значущого – на зразок інсталяцій, що встановлюють в містах. Зрозуміло було одне – для створення масштабного проекту необхідно більше можливостей і, звичайно, коштів. Тож за їх відсутності ідея так і залишалась ідеєю.

Згодом дану думку було озвучено в колі друзів серед яких були люди більш досвідчені в технічному плані. Вони і зрушили процес з мертвої точки. 

Варіантів щодо кінцевого вигляду було декілька, але оцінюючи технічні можливості зупинилися на тому, що ми можемо зараз бачити.

Треба зазначити, що спеціально для цього проекту було виготовлено станок для роботи з обраним матеріалом.

А при виборі  розміру профтруби враховувалася можливість навішування на неї замків.

Загалом створення цього «серця» зайняло приблизно півроку.

Планувалося його встановити 14 лютого, але дата декілька разів відкладалася через відсутність коштів на матеріал, якого, до речі, було використано приблизно 100 метрів.

Встановили “Закохане серце” навесні 2014 року.

Згадується, як дивувалися люди коли на питання: “Хто спонсор?”, ми відповідали: “Ніхто,  все своїми силами”. Адже залишити добру згадку цінніше за гроші.

Валентин Батаєв