Потрібні кошти на лікування Влада Ковтуна

0
1782
views

Ось уже 2 роки житель Іванівки Влад Ковтун перебуває у тяжкому стані після того, як на нього напали та побили в Центральному парку міста Мелітополя. Там хлопець навчався у педагогічному університеті.

За 2 роки батьки об’їздили пів України, зустріли десятки справжніх лікарів – професіоналів у нейрохірургії, які увесь цей час допомагали Владу. Але, на жаль, набряк мозку привів до руйнування деяких його ділянок.

Українські лікарі запропонували родині звернутись у клініки Європи, які мають більш сучасне обладнання та інноваційні методики для лікування головного мозку.

Після пошуків надійшло запрошення на лікування від нейрохірургів та нейрореабілітологів грецької клініки ім. Святого Луки та реабілітаційного центру Анагеннесі. Ці клініки мають досвід лікування таких складних пацієнтів, як Влад.

Лікарі пропонують провести декілька операцій, щоб прибрати набряк та інфекцію в головному мозку, а потім провести краннопластику і пересадку стволових клітин, що можуть замінити мертві клітини в головному мозку.

Ціна трьохмісячного перебування в клініці становить 90 тисяч євро.

Тож зараз родина звертається до всіх небайдужих людей допомогти зібрати кошти на лікування Влада Ковтуна.

Контактний номер телефону мами Влада – Ольги Олександрівни 066 792 22 74.

Номер карток (на ім’я Ковтун Ольги Олександрівни) 

ПриватБанка: 5168 7426 0055 3121 

Ощадбанка: 5167 4901 8808 1849