Голова райдержадміністрації Юрій Іваниця: Іванівський район має всі шанси стати успішним районом Херсонщини

0
1659
views

16 грудня до Іванівського району прибув голова облдержадміністрації Юрій Гусєв, щоб представити громадськості новопризначеного голову Іванівської райдержадміністрації – Юрія Іваницю.

– Хочу висловити подяку Сергію Леонідовичу Довбні за його роботу на посаді голови райдержадміністрації, – зазначив Юрій Гусєв. – Щойно ми говорили наскільки чудовий у вас район, що він степовий, непростий. В районі живуть чудові люди і  питання, які сьогодні стоять перед новим головою райдержадміністрації, це, в першу чергу, працювати для людей. Тому хочу представити нового голову Іванівської райдержадміністрації – Юрія Олександровича Іваницю.

-Я хочу сказати, що це великий аванс довіри з боку Президента, але я переконаний, що ми разом цю довіру виправдаємо. Через конкретні справи, через продовження реформи децентралізації, через реалізацію тих потрібних для громади Іванівського району речей, які спрямовані на соціальний захист, на створення нових робочих місць, на покращення транспортної інфраструктури, тому з першого дня вникайте. Доручаю вам об’їхати всі населені пункти району, поспілкуватись з людьми, – звернувся він до Юрія Іваниці.

Після цього до слова було запрошено Сергія Довбню, який подякував Юрію Гусєву та колегам з райдержадміністрації за співпрацю, а новопризначеному голові побажав успіхів.

До присутніх звернувся Юрій Іваниця:

-Я дуже радий зробити особистий вклад в розвиток нашої держави. Іванівський район має всі шанси стати перспективним та успішним районом Херсонщини. Своєю першочерговою метою я бачу успішне завершення реформи децентралізації, соціально-економічний розвиток району та реалізацію інших важливих проектів та ініціатив президента України. Я розумію, що на мене покладена велика відповідальність за район і його жителів, тому я буду намагатись використати весь свій досвід та знання на благо громади. Я вдячний президенту України Володимиру Зеленському та очільнику Херсонської облдержадміністрації Юрію Веніаміновичу за аванс довіри, тому відчуваю свою персональну відповідальність перед вами та перед всіма жителями району. Я відкритий та готовий до співпраці, а також розраховую на злагоджену роботу всіх гілок влади району. Щиро надіюсь, що ми зробимо Іванівський район  найкращим.

Нагадаємо, що Юрій Іваниця прибув до нашого району із Запоріжжя. Там він працював у Держгеокадастрі.