Хто поїде у Німеччину на роботу наступного року?

0
68
views

З 1 січня 2020 року зміняться правила роботи у Німеччині для іноземних громадян. У зв’язку з чим очікується нова хвиля міграції українців у цьому напрямі. Експерти hh.ua|grc дослідили, як змінювався попит на роботу в Німеччині з боку українських пошукачів протягом останніх років, та що пропонуються тамтешні роботодавці.

Німеччина впевнено входить в ТОП-5 популярних серед українських пошукачів напрямів для роботи за кордоном. Так, згідно з опитуванням, яке проводилось hh.ua|grc серед користувачів порталу, 13% респондентів мали досвід роботи у  цій країні.

Серед пошукачів, які цікавляться роботою у Німеччині, найактивніші  –  представники профсфер ІТ, телеком, Топ-менеджмент, Виробництво, Маркетинг та Початок кар’єри.

А от найпопулярніший запит щодо бажаної заробітної плати – у межах від 24 100 до 48 300 грн.  

А от німецькі роботодавці найбільше зацікавлені у розробниках та тестувальниках програмного забезпечення, працівниках виробництв, робітничому та медичному персоналі. І у половині вакансій мова йде про зарплати від 46900 до 90000 грн, ще у 30% пропозицій про роботу фігурують заробітки від 91000 до 135000 грн