Служба зайнятості запрошує скористатись своїми послугами

0
215
views

В районі закінчується сезон польових робіт і працівники, які були охоплені сезонною зайнятістю, за відсутності роботи будуть звільнені. Підтримати звільнених, допомогти їм з пошуком роботи може державна служба зайнятості.

Служба зайнятості сьогодні – це сучасна сервісна установа. До послуг наших клієнтів – пошук роботи, підбір тимчасових, громадських робіт, комплекс профорієнтаційних послуг (семінари, тренінги, індивідуальні послуги профконсультанта), можливість професійного навчання за актуальними професіями і звичайно, матеріальна допомога по безробіттю.

До послуг наших клієнтів електронні сервіси нашої служби – електронний кабінет шукача роботи та електронний кабінет роботодавця, які прискорюють доступ до послуг та надають можливість отримати необхідну інформацію у дистанційному форматі.

Для забезпечення оперативного підбору на вакантні робочі місця в службі створений Єдиний електронний ресурс, а саме: Кадровий резерв майбутніх професіоналів та Резервний банк шукачів роботи. Наповнення цих кадрових ресурсів відбуватиметься шляхом заповнення Кадрової анкети, куди заносяться загальні дані, необхідні для пошуку роботи. Фахівці центрів зайнятості зможуть використовувати ці дані для оперативного укомплектування потреби роботодавців та міжрайонного перерозподілу трудових ресурсів.

В службі реалізується соціальний проект з безкоштовного онлайн навчання англійській мові «Лінгва.Скілз». Зареєстровані безробітні громадяни вивчають англійську мову на базі онлайн-платформи.

Для реєстрації у центрі зайнятості, особи, які шукають роботу пред’являють: паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, документ про освіту; трудову книжку, або інший документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості; військово-обліковий документ для осіб, які звільнилися з військової служби.

Завітайте до нас, Вас вислухають, Вас проконсультують, Вам допоможуть.

Іванівська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості