Коли до справи підходять з душею

0
721
views

– Піду кави вип’ю

– Ти до Богданова?

– Ну да…

Часто з цього діалогу починають іванівські ранки. І не тільки ранки.

А в спекотні іванівські дні туди ідуть, щоб випити смачного прохолодного коктейлю з будь-яким смаком…

Ігор Богданов розпочав підприємницьку діяльність у 2015 році. Тоді на Центральному ринку селища відкрився магазин «Смак». Магазин став швидко відомим тим, що тут крім продуктів продавались чай та кава на будь-який смак.

Та ось майже два роки тому підприємець відкрив магазин і кафе у приміщенні, що колись було районною друкарнею. І тим самим став одним із тих людей, які перетворюють Іванівку на сучасне селище.

Приміщення Ігорю дісталось не в найкращому стані. Скажемо прямо – в жахливому.

Ось світлини того, яким воно було декілька років тому:

А всередині іще мальовничіше:

«Роботи доклали уже багато, – розповідає Ігор. – Адже як зовні, так і всередині приміщення було у невтішному стані, бо роками не знало ремонту. Винесли звідти цілі купи сміття. Все довелось замінювати, проводити воду в приміщення. Не чіпали тільки стіни».

З душею і серцем до робіт підійшли члени ремонтно-будівельної бригади та люди, які допомагали здійснювати окремі види робіт. Це Сергій Дробчук, Вадим Брагінець, Валерій Глущенко, Олександр Тараненко, Роман Качкаров, Олексій Терьошин, Федір Журавський, Сергій Штанько, Дмитро Редько.

Фото надані Ігорем Богдановим:

І ось стара будівля, що занепадала, перетворилась на сучасний магазин та кафе, де щодня є відвідувачі.


Зараз Ігор Богданов зайнявся новим видом послуг – комп’ютерними та торгівлею побутовою технікою. Для цього він викупив магазин «Комп’ютерний світ» (це той, що знаходиться між магазином «Каприз» та банком Аваль у центрі селища).