В Іванівці зустрічали вихованця секції кіокушин карате Андрія Анастасьєва, який виборов титул чемпіона Європи

0
1518
views

23 березня в місті Лорка (Іспанія) відбувся 3-ій відкритий чемпіонат Європи з кіокушин карате (World Kyokushin Budokai — WKB) серед дітей, юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів.

Щоб взяти участь у цих змаганнях у складі збірної команди від України, із Іванівки туди вирушив вихованець секції кіокушин карате Андрій Анастасьєв у супроводі тренера молодшої групи Дмитра Петрусіва.

Андрій дуже добре показав себе на змаганнях і як результат зайняв перше місце у своїй категорії та, відповідно, став Чемпіоном Європи.

Андрій Анастасьєв, місто Лорка (Іспанія).

Фото із сторінки у Фейсбуці Дмитра Петрусіва

27 березня в Іванівці тренер Іванівської секції кіокушин карате Ігор Брагінець разом із юними каратистами зустрічав із змагань свого вихованця Андрія Анастасьєва. Він привітав хлопця та присутніх дітей і батьків із високими досягненнями.

Також Ігор Леонідович розповів про те, що на минулому тижні іванівські каратисти взяли участь у Чемпіонаті України у місті Луцьку та вибороли три призових місця. Крім того, він подякував за роботу тренеру Дмитру Петрусіву.

«Це досягнення – результат  19 років кропіткої роботи. Саме стільки часу минуло, як в Іванівці з’явилась секція кіокушин карате», – відзначив Ігор Леонідович.

Тож іванівські каратисти продовжують прославляти Іванівку не тільки в області, Україні, а й поза її межами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here