Свято для мами в дитсадку «Лелеченя»

0
1479
views

Разом із приходом весни в Іванівський ясла-садок «Лелеченя» завітали і святкові ранки до 8 Березня.

Свята проводились у музичному залі, який був яскраво оформлений.

Працівники садочка пошили для дітей сценічні костюми, які вражали своєю різноманітністю. Гостями свят були: Весна, Лелеки, Жабки, Сонечко, пташечки, бджілки, квіти, метелики, казкові персонажі, ляльки та іграшки. Всім присутнім дуже сподобалась вистава про Дюймовочку, яку подарували мамам діти ясельної групи.

В молодшій – дітки шукали для себе братика чи сестричку.

В середній групі шукали неньку для Білосніжки.

В старшій групі вибирали Найкращу маму, але виявилось, що для кожної дитини – її мама найкраща. А ще були пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про сестричок.

Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі кружляли разом з дітьми у танцях, співали пісні, читали вірші. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.

Приємним сюрпризом був виступ Дмитровської Ірини Віталіївни та Терлецької Карини Віталіївни з виконанням пісні про найріднішу людину – маму. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання – подарунки від дітей зроблені власними руками.

Розмірковуючи, який найкращий подарунок зробили мамам, дійшли до висновку, що найкращим подарунком для любих матусь будуть любов та палаючі серця їх дітей, синочків та донечок. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят. Свята до 8 Березня в дитячому садочку вдалися на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло. Колектив нашого садочка вітає всіх жінок зі святом. Щастя вам, дорогі жінки! Хай воно входить у Ваші домівки затишком, дзвінким дитячим сміхом, музикою, квітами, любов’ю!

Автор: завідувач ясла-садка «Лелеченя» Чмирь Т.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here