АТ «Херсонобленерго» нагадує споживачам електроенергії про необхідність надання показників лічильника з 1 по 4 число місяця

0
3722
views

АТ «Херсонобленерго» нагадує споживачам електричної енергії про необхідність вчасного повідомлення до Товариства показників електролічильника. Цю інформацію вони розмістили на своєму сайті.

Так, якщо побутовий споживач самостійно подає дані про обсяги споживання електричної енергії за розрахунковий період, то такі дані надаються споживачем не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим. Це можна зробити по телефону чи іншими електронними засобами, через свій кабінет на сайті або через особисте звернення.

Показники передані споживачем у інші дні місяця приймаються (датою їх отримання) та вважаються вихідними даними для визначення показників на перше число наступного календарного місяця шляхом донарахування по середньодобовому споживанню помноженому на кількість днів (діб) між датою їх внесення та першим числом наступного календарного місяця.

У разі відсутності даних про споживання електричної енергії за розрахунковий період (неподання споживачем, неможливості отримання даних контролером) нарахування проводиться по середньодобовому споживанню.

Для мешканців Херсонщини запроваджено низку можливостей подання показників електролічильника:

1. Подати показник через онлайн-сервіс.

Внести показники лічильника можна, зареєструвавшись в «Особистому кабінеті», або без реєстрації, на офіційному сайті АТ «Херсонобленерго» www.ksoe.com.ua

2. Скористатися послугою в автоматичному режимі за телефоном: (0552) 316-316 (цілодобово).

3. Заповнити заяву у Центрах по обслуговуванню споживачів, в абонентських групах РЕЗ і ЕМ.

5. За телефонами кол-центру: 0-800-500-629 (цілодобово).

Змінились і реквізити за оплату електроенергії.

Щоб правильно сплатити за електроенергію, фактично використану з 1 січня 2019 року, кошти необхідно платити на рахунок енергопостачальника ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія».

Наразі ряд банків Ощадбанк, Приватбанк, Перший інвестиційний банк та Укрпошта вже проінформовані про зміну розрахункового рахунку.

Нагадуємо реквізити:

ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК»

ЄДРПОУ: 42117825

п/р 26032300529885

в ТВБВ № 10021/01 Філія Херсонське обласне управління АТ «ОЩАДБАНК»

МФО: 352457

Телефон для довідок: 0552 316 333

За інформацією Херсонської обласної енергопостачальної компанії та АТ «Херсонобленерго».
Фото: unsplash.com


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here