Воєнний стан припинено. Які його підсумки на Херсонщині?

0
253
views

26 грудня на засіданні Ради національної безпеки і оборони України Президент Петро Порошенко оголосив про припинення воєнного стану з 14.00 годин 26 грудня.

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан розповів про підсумки дії воєнного стану на Херсонщині під час передачі «Тема дня» в ефірі телеканалу «Скіфія».

Він повідомив, що в області було проведено інвентаризацію 588 захисних споруд, сімдесят відсотків з яких придатні для використання.

Крім того, було проведено всеукраїнські  командні навчання під час яких,  перевірялися засоби зв’язку та координація дій у випадку військової загрози: «Я вважаю, що Херсонщина ці тренування пройшла на відмінно», – підкреслив Вадим Чабан.

Також були розроблені заходи щодо підвищення безпеки державного кордону та  тестування переведення економіки на “військові рейки”.

За наказом військово командування була розгорнута 124 окрема бригада територіальної оборони.

Вадим Чабан відмітив, що близько 3500 військовозобов’язаних Херсонської області взяли участь в навчаннях з розгортання бригади територіальної оборони та виконання завдань в її складі. Під час навчань вони були забезпечені за рахунок держави військовою формою одягу, харчуванням та розміщенням, а також медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України. Окрім цього, виплачувалася грошова винагорода за 10 діб підготовки зі збереженням робочого місця.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here