В Іванівці готуються до будівництва нової амбулаторії

0
299
views

Як повідомляється на сайті Мінрегіонбуду, у державному бюджеті на наступний рік закладено 1 млрд грн субвенції місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

У 2017-2018 роках на реформу сільської медицини було виділено 5 млрд грн. Ці кошти спрямовуються на будівництво нових сучасних медичних амбулаторій у сільській місцевості та закупівлю автомобілів для лікарів. Всього планується побудувати 516 медамбулаторій і зараз вже майже всі області розпочали будівництво нових закладів. Перші 3 сучасні амбулаторії вже відкрито у Кіровоградській області. Лідерами окрім неї також є Луганська, Рівненська, Дніпропетровська та Миколаївська області.

Будувати сучасну амбулаторію будуть і в Іванівській об’єднаній територіальній громаді.

20 грудня під час сесії Іванівської селищної ради депутати прийняли рішення затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Іванівській селищній раді – для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги із земель комунальної власності загальною площею 0,5000 га, яка розташована за адресою: вул. Таврійська, смт Іванівка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here