Віват, Українське!

0
259
views

Репортаж із святкування Дня села Українське.

Саме для нас, 28 вересня 2019 року, природа подарувала цей день – сонячний, теплий і святковий.

У святково прибраному Будинку культури зібралися жителі і гості села, адже всі ми сьогодні – іменинники.

Кілька слів про оформлення свята. Ми підготували фотовиставку «Село і люди», виставку фактів про історію заснування вулиць села і трудових колективів селян, починаючи з кінця 19-го століття і до наших днів. Оформили виставку творчих поробок народних майстрів.

Сільський голова Холодний Віктор Вікторович по традиції приймає хліб-сіль від односельчан і вітає присутніх з Днем села.

Звучить гімн України.

Головними героями нашого свята були наші односельчани – діти і дорослі, які саме сьогодні стали зірковими для всіх нас.

Ведуча Ірина Фесик розпочинає репортаж про зіркове сузір’я нашого села і першою зірочкою «Дитятко» ми привітали Дурмана Тимофія, який народився у цьому році. Щастя і здоров’я дитинці і його батькам.

А далі знову засяяла зірочка «Радість» у сім’ї Валюшків – Олега Олексійовича і Тетяни Анатоліївни – вони вперше стали дідусем і бабусею. Добра і радості, здоров’я і благополуччя.

У цьому році сузір’я наше поповнили чотири зірочки «Першокласник», адже ними стали наші діти – Шахов Антон, Мойсюк Аміна, Крамчанін Данііл, Кініхін Кіріл. Успіхів вам і гарних оцінок.

Шаною виблискує зірка «Довгожитель», яку заслужили сім наших жителів, яким уже за 85. Знайомтесь – Лемешко Катерина Василівна, Сілінська Марія Семенівна, Фоміна Марія Максимівна, Гуркіна Олександра Іванівна, Бережний Михайло Лаврентійович, Башлай Олексій Микитович, Настасяк Раїса Степанівна. Бажаємо здоров’я, уваги і піклування рідних і дітей.

Срібним дзвоником видзвонює зірка «Сім’я», адже своє срібне весілля зустріли у мирі і злагоді Настасяк Станіслав Михайлович і Олена Володимирівна. Злагоди вам і любові на шляху до весілля золотого.

Саме такий шлях уже пройшла пара Тараненка Олександра Анатолійовича і Тамари Іванівни, які уже стали золотою парою села, адже прожили під зіркою «Взаєморозуміння» 50 років. Радості вам, здоров’я, благополуччя всій вашій родині.

Серйозну і міцну зірку «Відвага і честь» сьогодні вручаємо воїну строкової служби Горицькому Максиму Юрійовичу, а також захисникам наших кордонів у складі військ ООС – Михайлову Олегу Миколайовичу, Котку Сергію Юрійовичу і учаснику територіальної оборони Савченко Анатолію Володимировичу. Мужності вам, здоров’я і віри у мир в нашій країні.

А тепер про подвійних іменинників нашого свята, адже їм по 50 років і зірка «Зрілість» їм по праву. А це – Абрамова Тетяна Миколаївна, Настасяк Станіслав Михайлович, Рибачкова Тетяна Федорівна і Холодний Віктор Вікторович. Бажаємо прожити в здоров’ї і щасті ще по п’ятдесят.

Вручили  маленькі зірочки і учням, які мають достатній рівень знань під світлом зірки «Пізнання». Це – Фесик Володимир, Шахов Артем, Гончарова Влада і Михайлова Олександра. Бажаємо йти до нових висот у навчанні. Потрапили під зіркове сузір’я і учасники художньої самодіяльності і заслужено отримали зірку «Натхнення». Знайомтесь – Лугін Сергій, Миколюк Анна, Шахова Юлія. Творчих злетів вам і радості душі.

Виспівує чарівним голосочком і зірочка «Чарівність» для Гончарової Влади – дипломантки і призера Республіканського фестивалю «Арт-Фест-Таврія». Бажаємо, щоб пісня йшла з тобою поруч все життя.

Прозвучали вітання для всіх трудових людей, які своєю працею заслужили звання трударів одвічних – працівників сільського господарства, соціальної сфери, сфери обслуговування, органів місцевої влади, медицини і культури.

Поздоровлення отримали і наші вчителі, бібліотекар, працівники відділення зв’язку з професійними святами. Наснаги вам, здоров’я і спасибі за вашу працю.

Всі нагороджені зірками сузір’я нашого села нагороджені цінними подарунками і отримали від учасників художньої самодіяльності пісні, танці, сценку і поетичні твори.

Гріх не згадати і тих, хто прийняв участь у творчому оформленні нашого свята – учасників художньої самодіяльності СБК. Це вони, наші артисти: Лугін Сергій, Сенченко Олександр, гурт «Водограй», Шахова Юлія, Миколюк Анна, Гончарова Влада, дитячий гурт «Веселка», дитячий танцювальний гурт «Карамельки», а також виконавці гумористичної сценки «Обмін чоловіками» Сліпцова Антоніна і Тараненко Ілона. Дякуємо Холодній Валентині Михайлівні за чудове виконання вірша «Степова сага» про природу рідного краю і село.

Отак і пройшов наш святковий день села, який на десерт почастував всіх присутніх тортами і запросив на святкову дискотеку для дорослих. Веселилися до пізньої ночі, частувалися шашликами, танцювали, співали, адже це наше свято.

…Село – це Україна.

Благословен будь той,

хто це вже зрозумів!

З. А. Брагінець, бібліотекар с. Українське