В районі 3215 громадян мають право на пільги

0
189
views

Про це розповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Бабіжаєва під час засідання колегії.

Для покращення соціального захисту пільгової категорії населення та громадян, які потребують допомоги, діє районна програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), громадян, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей.

Хто отримує допомогу

Так, на 01 листопада на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі громадян, які мають право на пільги, перебуває 3215 осіб.

Це: 8 осіб з інвалідністю внаслідок війни та прирівняних до них,

173 учасника бойових дій (війни 1941-1945 років – 6 осіб, АТО – 117 осіб та 50 осіб, які брали участь у воєнних діях на території інших держав),

127 учасників війни,

41 член сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни,

2 ветерани органів військової служби,

11 ветеранів органів внутрішніх справ,

256 осіб за соціальною ознакою,

183 багатодітних сім’ї та 531 дитина, що проживає у відповідних сім’ях,

1 жертва політичних репресій,

1165 дітей війни,

721 ветеран праці,

112 осіб з інвалідністю загального захворювання, з дитинства та дітей з інвалідністю,

5 будинків сімейного типу,

2 прийомні сім’ї,

46 осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС.

Кошти

Іванівська селищна, Любимівська та Новодмитрівська сільські ради станом на 01 листопада 5 особам з інвалідністю по зору виплатили допомогу на придбання твердого палива та скрапленого газу в сумі 10,6 тис. грн.

Люди похилого віку, особи з інвалідністю, малозабезпечені громадян та громадяни, які опинилися в скрутній життєвій ситуації, відповідно до звернень за рахунок коштів селищної та сільських рад можуть отримати матеріальну допомогу. З початку 2018 року 106 особам було виплачено таку допомогу на суму 552,80 тис. грн.

Також районною комісією з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок коштів районного бюджету станом на 01 листопада було надано допомогу 33 особам на суму 61,5 тис. грн.

Іванівською селищною радою виплачується стипендія 3 учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилося 85 років і більше. Розмір стипендії щомісячно складає 100 грн для кожного ветерана.

До 32-ї роковини Чорнобильської катастрофи за рахунок коштів селищної та сільських рад було надано матеріальну допомогу 21 потерпілому внаслідок Чорнобильської катастрофи на суму 12,1 тис. грн.

В травні за рахунок коштів районного бюджету до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 42 особам, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій та сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, вручені продуктові набори на суму 9,0 тис. грн. Селищна та сільські ради також взяли участь у привітанні ветеранів війни із зазначеним святом. Так, за рахунок коштів місцевих бюджетів було видано 277 продуктових наборів, 44 особи отримали матеріальну допомогу в сумі 4,4 тис.грн.

10 воїнам-інтернаціоналістам було надано продуктові набори та 25 осіб отримали матеріальну допомогу на суму 12,6 тис. грн.

Станом на 01 листопада 8 осіб, які брали учать в АТО і  отримали статус «Учасника бойових дій», отримали продуктові набори, а 28 осіб – матеріальну допомогу на суму 62,6 тис. грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here