В Києві Олександра Кістечка висунули кандидатом у народні депутати України

0
273
views

*Політична реклама

У понеділок, 10 червня, відбувся з’їзд партії ВО “Батьківщина”, яка є одним з фаворитів виборчих перегонів. На форуму розглядались участь та завдання партії в позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня.
За словами Юлії Тимошенко, Україна змінилася після президентських виборів. ”Ми всі реально хочемо змін. Саме для цього ми зібралися і йдемо на виборчу парламентську кампанію. «Новий курс», стратегія розвитку країни – це те, що може врятувати нашу Україну “, – сказала вона.

На з’їзді затвердили список кандидатів у народні депутати в багатомандатному виборчому та по мажоритарним округам на виборах до Верховної Ради.
Приємно відзначити, що по мажоритарному 185 виборчому округу, куди входить Генічеський, Каховський, Новотроїцький, Іванівський, Верхньорогачицький, Нижньосірогозький райони Херсонщини, буде балотуватися у народні депутати відомий господарник, політичний та громадський діяч, благодійник, керівник ООО “Дніпро” Олександр Кістечок.
«Я пишаюсь нашою командою. Ми готові запропонувати країні найкращих фахівців. Це велика сила нашої команди. Ми віримо, що можливо змінити все», – заявила Юлія Тимошенко представляючи кандидатів у депутати в Верховну раду України.