В Іванівській ОТГ готують найсмачніший на Херсонщині борщ

0
207
views

28 вересня в смт Асканія Нова 20 делегацій з усієї Херсонщини взяли участь у фестивалі-конкурсі приготування борщу “Таврія-Борщ – 2019”.

Гості фестивалю мали виняткову можливість скуштувати 20 різноманітних борщів за народними місцевими, а також авторськими рецептами з додаванням найнезвичайніших для цієї страви продуктів. Наприклад, з колобками та балабениками, з начиненою галушкою качкою, зі смаженими бичками, линами, карасями, з раками, кавуном та виноградом.

Іванівська об’єднана територіальна громада зуміла вразити своїми кулінарними виробами, а особливо – борщем. Шеф-кухар Володимир Ліхачов приготував страви, від яких обласне журі було у захваті. Ще б пак – серед 20 борщів вподобали саме іванівський. Також Іванівська ОТГ представила багато накритий стіл. Тут були і качина грудка у вишневому соку, і шашлик з беконом та овочами, і короп з овочами, і риба-гриль, і люля-кебаб та інше.

Володимир Ліхачов готує борщ

Одним із критеріїв оцінки майстерності учасників було вміння творчо захисти, цікаво прорекламувати та яскраво презентувати свій борщ на великій святковій фестивальній сцені. Представлення Іванівської об’єднаної територіальної громади теж було оригінальним та яскравим.

Яскраві постановки з театралізацією, запальні танцювальні замальовки, гуморески і головна умова творчої презентації – пісні про борщ, яких цього дня прозвучало аж 20 і жодна не повторювалася! Але іванівська виявилась найоригінальнішою.

Директор КЗ «Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради» Анастасія
Анодій отримує Диплом переможця фестивалю «Таврія Борщ»

Тож серед усіх 20 учасників перемогу здобули саме іванівці – творчий колектив КЗ «Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради» (директор Анастасія Анодій, шеф кухар Володимир Ліхачов) нагороджені Дипломом.

Виступ працівників КЗ «Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради» та аматорів народної творчості на фестивалі

Крім того, своєю красою і оригінальним вбранням вразили усіх на фестивалі дівчатка-учениці Іванівського ліцею № 1. А народна майстриня Любов Чкан показала свої оригінальні поробки.

Слід відзначити, що поряд із працівниками КЗ «Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради» участь у фестивалі взяли та внесли свій внесок у перемогу громади аматори художньої самодіяльності Валентин Батаєв, Віталія Полохіна та Олександр Литвин.

За інформацією Іванівської ОТГ