У селі Українське відсвяткували День працівників сільського господарства

0
291
views

16 листопада в селі Українське у сільському Будинку культури зібралися невтомні трударі нашого села – працівники сільського господарства.

Щиро привітав усіх присутніх сільський голова Віктор Холодний. Він побажав здоров’я, успіхів та щедрих врожаїв, а також подякував усім фермерам та одноосібникам нашого села за нелегку, але таку потрібну усім працю.

Сердечно вітав своїх працівників зі святом директор СТОВ «Тера-2017» Юрій Бізіков, який висловив подяку за добросовісне ставлення до роботи та вручив усім премії.

Протягом усього концерту глядачів вітали наші аматори: наймолодші таланти нашого села – дитячий колектив «Веселка», наші чарівні дівчата з гурту «Світанок», фольклорний ансамбль «Горлиця», який вже протягом п’яти років невтомно радує глядачів своїм співом. Не менш талановиті та завжди такі бажані для глядачів наші солісти: Гончарова Влада, Сенченко Олександр, Миколюк Анна, Погосян Світлана та Лугін Сергій, який ще й заспівав дуетом зі Сліпцовою Антоніною та вже вкотре разом з ансамблем «Горлиця» під акомпонемент баяніста Сенченко Олександра виконують жартівливі пісні. Наші постійні ведучі Михайлова Лілія та Фесик Ірина протягом усього концерту вітали та прославляли всіх, хто своєю невтомною працею вирощує щедрий урожай та займається сільським господарством. Вдячні глядачі супроводжували кожен виступ гучними оплесками.

 

Директор сільського будинку культури Ілона Тараненко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here