У Любимівці відзначили День працівника сільського господарства

0
189
views

Щороку у листопаді, коли вже закінчився сповнений клопотами і тяжкою працею хліборобський рік, в Україні відзначають День працівника сільського господарства. Особливим це свято є для Херсонщини, для нашого аграрного краю. І завжди по-особливому його відзначають у Любимівці, де розташоване одне із найбільших сільськогосподарських підприємств – ПСГП «Південне», відоме далеко за межами району.

Тож і цей рік не став винятком, і не зважаючи на холодну погоду любимівці весело відзначили це свято, на яке завітали всі робітники підприємства, пенсіонери, а також запрошені гості: голова районної державної адміністрації Сергій Довбня, начальник Іванівської державної податкової інспекції Генічеського управління Головного управління Державної фіскальної служби Уляна Москалик та начальник Іванівського міжрайонного управління водного господарства Валерій Щербань.

До слова було запрошено директора приватного сільськогосподарського підприємства «Південне» Анатолія Тиндюка.

Він привітав усіх присутніх зі святом і побажав односельчанам здоров’я, успіхів, щастя і всього найкращого. Крім того Анатолій Кузьмич розповів про підсумки роботи підприємства у 2018 році, про те, яким був врожай у цьому році. «Південне» не тільки продовжує кращі хліборобські традиції, але й застосовує новітні технології. Так, саме завдяки впровадженню новітніх технологій та нових сортів підприємство досягло найвищої в районі урожайності: пшениця вродила до 45 центнерів з гектара на зрошенні, соя – до 40 центнерів з гектара, кукурудза – до 85 центнерів з гектара, соняшник – до 22 центнерів з гектара, а озимий ячмінь – 35 центнерів з гектара.  Анатолій Кузьмич також розповів і про роботу підприємства у галузі тваринництва та про плани на наступний рік.

Після цього привітали присутніх зі святом гості, які приїхали до Любимівки.

Так, голова районної державної адміністрації Сергій Довбня відзначив «Південне», як одне із кращих сільськогосподарських підприємств району і як єдине господарство, де розвивається тваринництво. Він побажав присутнім усього найкращого, а підприємству – успіхів та процвітання.

ПСГП «Південне» уже давно співпрацює із ТОВ Науково-виробничою фірмою «Дріада». Тож на святі усіх присутніх привітав її  представник – Драган Йокич. Він не тільки побажав усіх благ, а й відзначив, що завдяки праці любимівців підприємство досягає таких результатів.

Звичайно, до слова було запрошено і Любимівського сільського голову Зіновія Николина, який подякував за працю і побажав усім процвітання, радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і щастя.

Юрій Кобець, директор Любимівської загальноосвітньої школи, подякував Анатолію Тиндюку за підтримку та спонсорську допомогу, яку надає господарство їхньому закладу.

Уляна Москалик вручила директору ПСГП «Південне» Анатолію Тиндюку лист-подяку за високий професіоналізм та відданість аграрній справі, невтомну та наполегливу працю для розвитку сільськогосподарської галузі та значний внесок у наповнення бюджетів:

Крім цього А. Тиндюк та головний бухгалтер підприємства Тетяна Барабаш отримали нагороди – ордени Православної церкви Почаївської ікони Пресвятої Богородиці за заслуги перед Українською Православною Церквою, які їм вручив Благочинний Іванівського району протоієрей Василій Палагнюк та настоятель храму ієрей Володимир Дема:

Традиційно під час святкування відбулась церемонія нагородження грамотами та грошовими преміями працівників ПСГП «Південне» на загальну суму 309 тисяч гривень. Також грошова премія була видана і пенсіонерам на загальну суму 19 тисяч гривень.

Далі присутніх чекала концертна програма, яку для них підготували  учні школи.

Після цього святкування продовжилось під живу музику, було організовано шашлики та безкоштовне частування юшкою.

За інформацією ПСГП «Південне»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here