У дитсадку “Лелеченя” вручили “Оскар – 2019”

0
135
views

29 травня Іванівський ясла-садок «Лелеченя» приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі – всі бажаючі, які прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків.

Зусиллями вихователя Долматової Олесі Вікторівни та педагогів садочка організовано цікаве та змістовне свято, яке, сподіваємось, запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Це вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, які були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. Цього ранку діти згадували роки, які вони провели в дитячому садочку, і мріяли про майбутнє. Зокрема, ким стануть через багато років.

Свято проводилось в червоно-золотих кольорах, присвячене врученню Оскарів за номінаціями: «Спогади і сподівання», «Вдячність», «Подяка і співпраця», «Частинка серця». Звучало багато віршів, пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки, сценки та танок за участю батьків, вітання від самих маленьких для першачків – все було на святі. Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання.

Наприкінці випускного свята було вручено майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи на згадку про роки, проведені в дитячому садочку. На завершення заходу дошкільнята подарували садочку частинку своїх сердечок, які ми будемо берегти і, як завжди, згадуючи і цей випуск – ВИПУСК 2019!

Колектив ясла-садка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here