У Трохимівці відзначили 110-ту річницю утворення села

0
186
views

 20 жовтня у селі Трохимівка відзначили 110-ту річницю утворення села. Цього осіннього дня до сільського Будинку культури зійшлись трохимівці, приїхали зі Щастливого, Новодмирівки Першої та Захарівки.

Завітали й гості з Іванівки – селищний голова Віктор Дебелий та секретар селищної ради Вікторія Щастлива, адже Трохимівка зараз увійшла до складу Іванівської об’єднаної територіальної громади.

Трохимівці готувались до свята заздалегідь – підготували концертну програму та напекли і наварили різноманітних страв для ярмарку, причепурили село, святково прикрасили Будинок культури та майданчик біля нього. І ось у неділю пообіді розпочалось свято.

Школярі та аматори сільського будинку культури підготували яскраву концертну програму, номери якої не залишив байдужими нікого з присутніх у залі – кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками.

Привітала присутніх зі святом та побажала усього найкращого виконуюча обов’язки старости Віра Вікторівна Чукаєва. А під час святкової програми відбулось нагородження грамотами і подяками людей, які допомагали ремонтувати дороги, учасників АТО, ювілярів, трохимівців, які зробили внесок у розвиток села, тощо.

За традицією на святі пригощали короваєм

А після концерту біля Будинку культури розпочався ярмарок. І чого тільки не вміють приготувати трохимівські господині! А як гарно вміють подавати й пригощати – із піснями й жартами!

Фото зі сторінки у Фейсбуці Лади Кучинської

Ярмаркували допізна, а потім і до танцю під «живу» музику пішли.