Спортивні розваги, виставка зброї, частування, музика та феєрверк – святкування Дня Перемоги в Іванівці

0
334
views

На Центральній площі селища 9 травня відбулась виставка сучасної зброї, яку демонстрували бажаючим військовослужбовці.

Також діяла арт-студія «Пісочний острів». Майстер-клас для дорослих і дітей проводила педагог Олена Мовчан. Тож бажаючі могли застосувати свої таланти в образотворчому мистецтві.

Відбулись змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я».  Їхніми учасниками стали сімейні команди (батько, мама та дитина): Дерезів – Дмитро, Марія та Поліна (смт Іванівка), Тохтарових – Рустем, Яна та Растаман (с. Воскресенка), Ватаманюків – Олександр, Марина та Тіна (с. Благодатне), Гончаруків – Олександр, Наталія та Віктор (с. Новосеменівка), Роїків – Олександр, Тетяна та Єлизавета (с. Воскресенка), Попових – Сергій, Надія та Єлизавета (с. Трохимівка), Ходіних – Сергій, Вікторія та Кирил (с. Нововасилівка).

Сім’ї виконували різні завдання та проходили на швидкість естафети, у яких показували свою швидкість, кмітливість та згуртованість.

Усі учасники отримали грамоти та медалі.

Переможцями змагань стала родина Дерезів, які отримали приз – велосипед. Друге місце та ролики виборола сім’я Тохтарових, а третє місце і скейт у подарунок – у сім’ї Роїків.

Сім’ї Ходіних, Попових, Гончаруків, Ватаманюків нагороджені наборами для бадмінтону.

Відбувся також і шашковий турнір.

Ось його результати:

1. Першість серед дорослих (нагороди – грамоти, медалі та туристичі термоси):

І місце – Лункін Валерій (с. Нововасилівка), ІІ місце – Гришко Юлія (смт Іванівка), ІІІ місце – Назаренко Олександр (смт Іванівка).
2. Першість серед дітей:

Трохименко Олексій нагороджений за І місце грамотою, медаллю та волейбольним м’ячем; Стратулат Влад нагороджений за ІІ місце грамотою, медаллю та ракеткою для настільного тенісу; Антонян Артак нагороджений за ІІІ місце грамотою, медаллю та бадмінтоном.

Крім того на Центральній площі було встановлено розважальні атракціони, відбулось частування.

Увечері лунали пісні у виконанні гурту «Паралелі», а о 21.00 відбувся святковий феєрверк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here