Склад посадових осіб дільничних виборчих комісій з виборів Президента України територіального виборчого округу № 185 (Іванівський район)

0
217
views

Дільнична виборча комісія № 650306
Місцезнаходження: вул.Таврійська, 9, смт Іванівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75401

Голова комісії – Дорофеєва Олена Павлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Авдалова Анастасія Едвардівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Сидорук Галина Леонідівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія
№ 650307
Місцезнаходження: вул.Іванівська, 142Б, смт Іванівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75401

Голова комісії – Мура Лариса Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Нікітіна Інна Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Побиванець Людмила Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Дільнична виборча комісія
№ 650308
Місцезнаходження: вул. Соборна, 161, смт Іванівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75401

Голова комісії – Костенко Алла Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісії – Глущенко Віта Анатоліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Червона Галина Олексіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія
№ 650309
Місцезнаходження: вул.Соборна, 17, с.Дружбівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75411

Голова комісії – Бочарова Віра Костянтинівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович
Заступник голови комісії – Горбик Алла Вікторівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Федорченко Олена Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія
№ 650310
Місцезнаходження: вул.Гагаріна, 84, с.Новомиколаївка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75410

Голова комісії – Бабенко Тетяна Минівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Дичко Олена Олексіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Іванова Олена Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія
№ 650311
Місцезнаходження: вул.Степова, 1, с.Українське, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75430

Голова комісії – Опалько Світлана Павлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Фесик Тетяна Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Кот Людмила Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Дільнична виборча комісія
№ 650312
Місцезнаходження: вул.ім.Гагаріна, 28А, с.Першотравневе, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75412

Голова комісії – Трохименко Зінаїда Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Міщенко Ангеліна Євгенівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Олійник Світлана Анатоліївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія
№ 650313
Місцезнаходження: вул.Українська, 12, с.Шотівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75421

Голова комісії – Мельник Володимир Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Побиванець Наталія Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісії – Тищенко Олена Сергіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія
№ 650314
Місцезнаходження: вул.Шкільна, 6, с.Трохимівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75420

Голова комісії – Дмитровська Світлана Вікторівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Лоцман Валентина Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісії – Мироненко Віта Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія
№ 650315
Місцезнаходження: вул.Резніка, 20, с.Балашове, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75424

Голова комісії – Глухова Наталя Вікторівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Лисенко Марина Анатоліївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Піскоха Наталя Адамівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія
№ 650316
Місцезнаходження: вул.Пушкіна, 70, с.Благодатне, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75440

Голова комісії – Чулан Станіслав Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Гогуля Наталія Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Ковба Наталія Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія
№ 650317
Місцезнаходження: вул. Таврійська, 14А, с.Новодмитрівка Друга, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75441

Голова комісії – Домантович Світлана Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісії – Овсянікова Ірина Анатоліївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Комаріцина Тетяна Павлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія
№ 650318
Місцезнаходження: вул.Садового, 2, с.Агаймани, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75422

Голови комісії – Бачинська Людмила Павлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Ватуліна Олена Леонідівна, 1977 року народження, субєкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович
Секретар комісії – Дяконенко Лариса Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія
№ 650319
Місцезнаходження: вул.Миру, 53, с.Любимівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75443

Голова комісії – Онопко Марина Ігорівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Тиндюк Олександра Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Шпир Валентина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія
№ 650320
Місцезнаходження: вул.Центральна, 2А, с.Воскресенка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75442

Голова комісії – Пушка Тетяна Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Єременко Олена Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович
Секретар комісії – Дурман Надія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія
№ 650321
Місцезнаходження: вул.Шкільна, 25, с.Нововасилівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75432

Голова комісії – Тараненко Альона Миколаївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Кондратенко Валентина Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Фарзалієва Наталія Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Дільнична виборча комісія
№ 650322
Місцезнаходження: вул.Таврійська, 1, с.Новосеменівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75431

Голова комісії – Резнік Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Рєзанова Ірина Євгенівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Петраковська Зоя Сергіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Згідно додатку до постанови окружної виборчої комісії від 21.03.2019 року.

Повний склад комісій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here