Село Українське вітає рідну Україну

0
304
views

Наше маленьке степове село – краплина великої країни – незалежної, мужньої прекрасної. І сьогодні ми запрошуємо вас відсвяткувати з нами день народження нашої неньки-України.

До свята село прибралося гарно і в передчутті приємних емоцій зібралося в сільському будинку культури. Працівники СБК Тараненко Ілона та Миколюк Анна радо запросили гостей до залу.

В честь Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України звучить гімн держави. Відкриває концерт наша незмінна ведуча Фесик Ірина. До слова запрошується сільський голова Холодний Віктор Вікторович. Представник державної влади вітає присутніх і висловлює надію, що все в нас буде добре тільки тоді, коли кожен з нас відчує себе справжнім українцем, як у душі, так і вчинках.

Шану рідній землі співає талановита Влада Гончарова у пісні «Це моя Україна».

Сюрпризом для присутніх став виступ танцювального гурту «Карамельки» під акомпанемент пісні «Парубки зеленоокі» та танець «А ти мене любиш?». А танцювали ж дошкільнята, ось такий сюрприз. Зал гримів оплесками для маленьких артистів.

Метр сцени Сергій Лугін з почуттям виконав пісні «Ти моя Україна», «Примиріться сини» та «Я люблю Україну свою».

Улюбленець жіночої половини глядачів Олександр Сенченко знову підкорив їх серця своїми піснями «Моя любимая», «Не ти» та «Я не устану любить тебя».

Задушевно і майстерно виступив гурт «Водограй». В дарунок рідній Україні прозвучали пісні «Музика рідного дому», «Калина» і «Рідна Україна». Естафету ветеранів сцени знову приймає нове покоління дві чарівні дівчинки – дошкільнята Маша і Ксюша з піснею «На нашій Україні». Отримують від своїх рідних подарунки, а від залу – бурхливі оплески.

Зворушливо прозвучала пісня «Берегиня роду» у виконанні Юлії Шахової про нелегку долю жінки-заробітчанки, це біль жінки і біль всієї країни.

Артисти вже із стажем дитячий ансамбль «Веселка» вітав присутніх піснею «Україна-мати» і танцем під мелодію «Сонце нам сяє».

Всі глядачі були в захваті від учасників нового гурту у складі Миколюк Анни, Шахової Юлії і Гончарової Влади. Їх неперевершене виконання пісень «Двічі в одну річку не ввійдеш», «Лише у нас на Україні» і «Я за тобою» глядачі оцінили достойно. Художній керівник СБК Миколюк Анна подарувала присутнім пісню «А зі мною був красивий».

Завершила пісенний вернісаж Гончарова Влада піснею-заклинанням «Нехай квітує Україна».

Лейтмотивом всього святкового дійства була шана і любов до рідної України, яку весь час підсилювали слова ведучої Ірини Фесик про історію, природу і народ України.

З вірою у майбутнє нашої країни, нашого села, нашого пісенного скарбу завершив сільський голова Холодний В.В. і подякував самодіяльним артистам за чудовий концерт.

І ми показали, що ми – браття козацького роду. Наступний етап творчих злетів – святкування Дня села. До нових зустрічей.

Зоя Адамівна Брагінець, бібліотекар с. Українське