Розпочалися тактичні навчання з територіальної оборони області. Іванівці теж беруть участь

0
170
views

Після введення воєнного стану, в Херсонській області посилено охорону та оборону важливих стратегічних об’єктів, що знаходяться на її території.

Виконання таких  завдань покладається на  підрозділи територіальної оборони.

Так, сьогодні розпочались 10-денні збори 124-ї бригади територіальної оборони Херсонської області. В обласній державній адміністрації наголошують, що це – не мобілізація і не призов. Це – позапланові навчання. Під час них військовозобов’язані забезпечуються безкоштовно за рахунок держави військовою формою одягу, харчуванням та розміщенням, а також медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України.

Відбули на навчання сьогодні і військовозобов’язані Іванівського району:

Фото із сайту Іванівської райдержадміністрації

Крім того,  4 грудня під час засідання позачергової сесії Херсонської обласної ради, одноголосним рішенням депутатського корпусу було підтримано додатково виділення 2,4 млн грн на фінансування бригад територіальної оборони Херсонської області. Зокрема, 1,4 млн грн – це субвенція з обласного бюджету та 1,0 млн грн – з місцевого бюджету Херсону. Так, кошти виділяються для надання транспортних послуг перевезення військовозобов’язаних під час навчань, для створення навчально-матеріальної бази. Також гроші спрямуватимуться на придбання пально-мастильних матеріалів для недопущення перебоїв у наданні якісної, своєчасної екстреної допомоги та забезпечення питною водою і кухонним приладдям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here