Підприємців привітали з професійним святом

0
601
views

6 вересня в Іванівці відбулось нагородження грамотами та святковий концерт з нагоди Дня підприємця.

Почався цей захід зі слів привітань, що супроводжувались врученням грамот.

Заступник голови райдержадміністрації Наталія Максак та заступник голови райради Володимир Романенко вручили грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва району, розуміння потреб споживачів та з нагоди Дня підприємця приватних підприємців Богданову Юлію Сергіївну та Левчук Юлію Сергіївну.

Юлія Богданова

В.о. начальника фінансового відділу селищної ради Сергій Пілецький та начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Юлія Москалюк вручили грамоти селищного голови за багаторічну сумлінну працю на благо територіальної громади, значний особистий внесок у розвиток малого та середнього бізнесу, високий професіоналізм Миколі Миколайовичу Шипу, Павлу Володимировичу Коротенку та Альоні Миколаївні Тараненко.

Альона Тараненко

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Іванівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Світлана Пашко вручила грамоту за соціальну відповідальність і багаторічну роботу Наталії Олексіївні Проненко.

Завідуюча Іванівського сектору обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Людмила Чмілевська вручила грамоту за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, високий професіоналізм, сумлінну працю, активну життєву позицію фізичній особі-підприємцю Людмилі Василівні Побиванець.

Вручення грамоти Людмилі Побиванець

Начальник Іванівської податкової інспекції Уляна Москалик вручила грамоти Євгенію Павловичу Усу та Сергій Петрович Гордовенку.

Євгеній Ус отримав нагороду

Після цього відбувся концерт підготовлений Базовим клубним закладом іванівської селищної ради.

У цей же день в Херсоні в обласній державній адміністрації теж вітали підприємців із професійним святом. Подяку голови обласної державної адміністрації було вручено  фізичній особі – підприємцю Іванівського району Наталії Олександрівні  Галушко.

Вручення грамоти Наталії Галушко