Павло Філіпчук поділився гарними новинами з засідання бюджетної комісії

4
268
views

*Політична реклама

Хорошими новинами із жителями Херсонщини поділився у Фейсбук голова бюджетної комісії обласної ради Павло Філіпчук:

“Вчора на бюджетній комісії, яку я маю честь очолювати, депутати прийняли рішення, які вам сподобаються. По-перше, в область прийшла субвенція з державного бюджету на потреби освіти. Тому майже 40 мільйонів були розподілені саме на цю сферу. Отже, трохи більше, ніж 7 млн.грн пішли на придбання восьми шкільних автобусів для 5 районів і двох ОТГ Херсонщини (в тому числі по два в Нижньосірогозький і Іванівський райони); 2,3 млн.грн – на придбання спецавто, призначених для інклюзивного-ресурсного центру; більше 8 млн.грн «затягнули» комп’ютери для шкіл і 21,6 млн – доступ до інтернету для сільських і районних загальноосвітніх установ.

Вже цього літа сільські діти побачать ці нові комфортабельні автобуси. До слова, якщо ви давно не були, що називається, в глибинці, то навіть уявити собі не можете, наскільки вони там потрібні!

Зараз, в процесі передвиборчої кампанії, я кожен день працюю в своєму окрузі і часом просто за голову хапаюся: скільки всього треба зробити! І, звичайно, дороги, дороги, дороги! .. це просто вбивство якесь.

Найогидніше, що я, як голова бюджетної комісії, бачу і знаю, скільки коштів область щорічно виділяє на ремонт і будівництво доріг. І те, що жодна копійка у депутатів не пропадає, за це я вам відповідаю. Але всі ці мільйони розчиняються, як крапля в морі. Нам на дороги потрібні не мільйони, а мільярди! Діти з інших сіл просто не мали можливості добиратися по таким дорогам до шкіл. Особливо в негоду. А вже говорити про самостійні поїздки в районні центри чи міста навіть не доводиться…

Поява в районних і сільських школах Інтернету значно спростить дитяче навчання. Можливо, місцями навіть відпаде необхідність зайвий раз кудись виїжджати зі свого населеного пункту. Процес буде таким: область передає гроші місцевим бюджетам, а ті, в свою чергу, подбають про організацію встановлення Інтернету.

Спасибі всім, хто готував і прораховував майбутні покупки; спасибі колегам, що одноголосно підтримали. Люблю таку роботу!”, – повідомляє Павло Філіпчук.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Молодец. Павел! Достойный глава бюджетной комиссии! Все бы депутаты такими были, мы давно бы стали европейской державой с достойным уровнем жизни!

  2. Отличная новость. Школы получат технику и интернет, автобусы, вот это подарок к новому учебному году.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here